Komentāri
Laulības ostā iestūrējusi dueta ”t.A.T.u.” soliste Jūlija Volkova
.instagram.com/official_juliavolkova/

Daudzi atceras skandalozo, neķītro duetu no Krievijas ”t.A.T.u.”. Jaunietes muzicēšanas slavas laikā tēloja lesbietes un ar to sajūsmināja gan LGBT kultūru, gan vīriešu kārtas pārstāvjus. Nu dueta dalībniece Jūlija Volkova ir iestūrējusi laulības ostā. Kāzas notika 2018. gada 8. augustā, kādā no piejūras kūrortiem.

Par kāzām skaistā dueta ”t.A.T.u.” dalībniece paziņoja, izmantojot sociālos tīklus. Jūlija publiskoja fotogrāfiju kāzu kleitā un rakstīja, ka tagad noteikti zina, ka sapņi piepildās. Mūziķe par šo sapņu piepildīšanos pateicās Dievam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dziedātāja fanus informē, ka ir laimīga, bet nevēlas atklāt ne jaunā vīra vārdu, ne laulības norises vietu, jo uzskata, ka privātajai dzīvei ir jāpaliek privātai.

Jaunā sieva atbalstītājiem ieteica mīlēt, sapņot, baudīt katru dienu, ticēt sapņiem, sargāt savus mīļos un priecāties par viņu panākumiem.

2012. gadā dziedātājai atklāja vēzi, kuri viņa pēc četrus gadus ilgas cīņas uzveica, par laulībām runājot, šīs ir Jūlijas otrās laulības.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl