Latvijas šovbiznesā uzmirdz spēcīgs duets: Markus Riva ar Aminatu iedziedājuši smeldzīgu mīlas dziesmu

2 komentāri
Latvijas šovbiznesā uzmirdz spēcīgs duets: Markus Riva ar Aminatu iedziedājuši smeldzīgu mīlas dziesmu
PUBLICITĀTES FOTO

Latvijā un ārpus tās robežām zināmie latviešu mūziķi Markus Riva un Aminata iedziedājuši kopīgu dziesmu ar nosaukumu ”Last Dance”, kuras autors ir Markus Riva, bet dziesmu producējis populārais pašmāju producents Kaspars Ansons.

Markus Riva un Aminata savstarpēji ir pazīstami jau daudzus gadus, kopā cīnījušies arī ”Eirovīzijas” nacionālajās atlasēs. 2015. gadā abi tikās nacionālās atlases finālā, kur Markus ar dziesmu ”Take Me Down” piekāpās Aminatas hitam ”Love Injected”. Nu abi izlēmuši apvienot spēkus.

”Man jau sen bija doma par duetu ar Aminatu, jo patīk viņas muzikālais koncepts un attieksme pret to, ko viņa dara. Veidojot savu jaunāko albumu, sarakstīju dziesmu ”Last Dance”, kura jau sākotnēji bija paredzēta kā duets ar Aminatu, bet laika trūkuma dēļ līdz albuma izdošanai mums neizdevās to ierakstīt kopā.

Bet šobrīd dziesma ir ieguvusi savu īsto skanējumu, pateicoties Aminatas dalībai, un par to man ir liels gandarījums,” par sadarbību stāsta Markus.

“Kad Markus piedāvāja man kopā ierakstīt dziesmu, es ar prieku piekritu, jo zināju, ka šis noteikti būs skaists, kvalitatīvs un interesants projekts, tieši tāds, kādi Markum ir bijuši līdz šim.

Dziesma “Last Dance” man ļoti patika! Patika gan melodijas uzbūve, gan teksts, gan Kaspara Ansona mūsdienīgā aranžija. Esmu ļoti priecīga par šo sadarbību un nevaru sagaidīt brīdi, kad tā tiks atrādīta pasaulei!” atzīstas Aminata.

Procesu patīkamu darījis arī fakts, ka abi mūziķi sadarbojas ar Kasparu Ansonu – gan Aminatas dziesmas, gan arī vairākas dziesmas no Markus jaunā albuma ”I Can” ir tieši Ansona roku darbs.

Dziesma ir par nelaimīgu attiecību pēdējiem mirkļiem. ”Vai Tev nebūtu nekas iebilstams, ja apskautu mani cieši un paliktu te vēl pēdējo nakti un nodejotu pēdējo deju,” vēsta dziesma.

Abu mākslinieku daiļradē dueti nav tapuši bieži – tiesa gan, Markus šogad izdevis veiksmīgu duetu ar ukraiņu dziedātāju Myata, kas kļuvis par lielu hitu Ukrainas radio stacijās.

Dziesma no 8. novembra pieejama digitālajās mūzikas straumēšanas vietnēs.

2 komentāri