Latvijas mūzikā uzmirdz slepens duets “Bel Tempo”

Pievienot komentāru
Latvijas mūzikā uzmirdz slepens duets “Bel Tempo”
PUBLICITĀTES FOTO

Ar dziesmu “Think Too Much” pašmāju mūzikā debitējis jauns indie elektroniskās mūzikas duets “Bel Tempo”. Muzikālās apvienības dalībnieki pagaidām savus vārdus neatklāj.

Dziesma ”Think Too Much” ir pirmā dziesma, ko ir radījis ”Bel Tempo” – muzikālais duets no Rīgas un Londonas. Skaņdarba aizmetnis ir rodams dziesmu rakstīšanas nometnes ”RIGaLIVE” trešajā sesijā, kas norisinājās pērnā gada pavasarī.

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Lai arī dueta dalībnieki savus vārdus vēlas paturēt noslēpumā, viņi atklāj, ka kopdarbību ir uzsākuši 2018. gadā. Smeļoties iedvesmu no tādiem māksliniekiem kā ”Caribou”, ”Toro Y Moi”, ”Jungle” un ”Jai Paul”, ”Bel Tempo” mūzika apvieno jutekliskus bītus un analogo sintezatoru skaņas ar maigiem vokāliem un pulsējošiem ģitāras rifiem, kas rada dejojamu un vienlaikus intīmu atmosfēru.

Dziesmai remiksu radījis latviešu dīdžejs Makree, piešķirot skaņdarbam citas nokrāsas.

Kā jau ziņots, dziesma tapusi dziesmu rakstīšanas nometnē ”RIGaLIVE”, kura notikusi ir jau četras reizes, pulcējot dažādus māksliniekus, producentus un izpildītājus gan no Latvijas, gan citviet pasaulē. Nometnē ir tapušas daudzas popularitāti iemantojušas dziesmas kā anša un Kristīnes Pāžes ”Zemes Stunda”, Aijas Andrejevas ”Varbūt šodien, varbūt rīt”, Samantas Tīnas ”Vilku bars” un citas.

”RIGaLIVE” piektā sesija norisināsies jau šoruden.