Latvijas mūzikā sevi piesaka 18 gadus vecais Edvards Strazdiņš

1 komentārs
Latvijas mūzikā sevi piesaka 18 gadus vecais Edvards Strazdiņš
PUBLICITĀTES FOTO

Ar jaunu dziesmu ”Celties spārnos” šonedēļ pašmāju mūzikā sevi pieteicis astoņpadsmitgadīgais dziedātājs un dziesmu autors Edvards Strazdiņš. Singls, kas tapis izdevniecības ”MicRec” paspārnē, radīts kopā ar Gati Mūrnieku.

”Man vienmēr ir paticis palīdzēt jaunajiem māksliniekiem! Šoreiz man piedāvāja uzrakstīt dziesmas tekstu Edvarda dziesmai. Es ar prieku pieņēmu izaicinājumu,” saka pieredzējušais mūziķis Gatis Mūrnieks no Jelgavas.

Dziesma stāsta par jauna mūziķa sapņiem un vēlmi darīt visu, lai, tēlaini sakot, nokļūtu līdz vistālākajām zvaigznēm. ”To, ka tas var izdoties, ja smagi strādāsim, mēs zinām, bet, kad tas notiks, tas gan ir tikai Dieva ziņā,” skaidro Mūrnieks.

””Celties spārnos” teksta autors ir talantīgais mūziķis un dzejnieks Gatis Mūrnieks. Pēc draugu ieteikuma, uzrunāju Gati, un viņš piekrita palīdzēt ievīt manu melodiju tekstā. Es nebiju viņam devis nekādas vadlīnijas, par ko es gribētu, lai dziesma ir, Gatis vienkārši iejutās manā ādā, un uzrakstīja dziesmu, faktiski, par mani. Biju patiesi pārsteigts un aizkustināts par rezultātu,” stāsta Edvards Strazdiņš.

Jaunais mūziķis cer, ka caur šo dziesmu abiem ir izveidojusies veiksmīga sadarbība, kas nākotnē vēl noteikti liks par sevi manīt.

”Šī ir mana pirmā dziesma, kas iedziedāta īstā studijā. Sākotnēji dziesma bija ierakstīta mājas apstākļos, bet viss notika tā, ka man radās lieliska iespēja šo dziesmu ierakstīt studijā, sadarbībā ar pieredzējušo studijas producentu Gintu Stankeviču,” tā Edvards.

Edvards ir dzimis Rīgā, bet par savu sirds pilsētu uzskata Talsus, kur viņa dzimtas saknes stiepjas jau paaudžu paaudzēs. Pašlaik jaunais mākslinieks mācās Rīgas Tehniskajā koledžā. Pirmās muzikālās gaitas uzsācis Juglas mūzikas skolā, lai gan interese par popmūziku radās vēl mācoties pamatskolā, kad kopīgi ar draugu izveidoja savu pirmo mūzikas grupu, ar kuru sniegti priekšnesumi dažādos skolas rīkotajos pasākumos.

1 komentārs