Latvijas mūzikā jauns vārds – Mo Aspen

13 komentāri

Latvijas mūzikas gardēžiem pēdējais laiks iegaumēt jaunu vārdu – Mo Aspen. Mūziķis sevi piesaka ar singlu ”Hold Me Close” no gaidāmā debijas albuma ”Magical Things”, kurš tiks prezentēts 2017. gada izskaņā.

Mo Aspen ir latviešu dziedātājs Modris Apse (vokāli, multiinstrumenti, producēšana), kurš darbojās arī apvienībā ”Anomaly Machines” un Laura Lāce jeb Laura6100.

Mākslinieks jau izpelnījies atzinību, tiekot ievietots vairākos vietējos jauno un cerīgo mūziķu topos.

”Hold Me Close” ir emocionāla dziesma, kura attēlo situāciju, kas neizbēgami piemeklē mūs visus – apziņa un bailes no tā, ka kādu dienu mūsu vismīļākā cilvēka dzīvības cilpa pārtrūks.

Noklausies!

Sīkāka informācija par dziedātāja aktivitātēm un pasākumu norisi www.moaspen.com, kā arī dziedātāja profilā portālā ”Facebook”.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl