Latvijas mūzikā debitē jauns duets

Pievienot komentāru
Latvijas mūzikā debitē jauns duets
PUBLICITĀTES FOTO

Pašmāju šovbiznesā šonedēļ sevi pieteicis jauns duets – daudzu pazīstamu dziesmu autors Gatis Mūrnieks ierakstījis kopīgu dziesmu ”Kamēr mēness rītu gaida” ar plašākai publikai vēl maz zināmo dziedātāju un dziesmu autori Montu Strūbergu.

Mūrnieks ir jaunā singla ”Kamēr mēness rītu gaida” mūzikas un teksta autors. Par jauno dziesmu viņš saka: ”Vai esat pamanījuši, ka tad, kad kaut ko ļoti gaidi, tad šķiet, ka laiks iet uz pusi lēnāk? Dziesma stāsta par tām sajūtām naktīs, kad nepacietīgi gaidi rītu, lai ātrāk satiktu cilvēku, par kuru esi domājis visu nakti.”

Ierakstā piedalījies bundzinieks Anrijs Grīnbergs un ģitārists Uldis Beitiņš. Dziesmu ierakstīja un producēja Gints Stankevičs.

Kā norāda Gatis, līdz ar šīs dziesmas izdošanu viņš vēlas vairāk pievērsties solo karjerai, kas neizslēdz duetus un cita veida sadarbību ar citiem māksliniekiem.

Savukārt jaunās dziedātājas Montas solo dziesma ”Otra viņa”, kuras ierakstā piedalījies arī Gatis, tiks izdota augusta beigās.

Gata Mūrnieka dziesmas savā repertuārā iekļāvuši tādi izpildītāji kā grupa ”Putnu balle”, Nikolajs Puzikovs, Katrīna Bindere un viņa paša grupa ”On My Way”.

Noklausies!