Latvijas čigānu mūzikas aprindas pāršalc skaļš konflikts

21 komentārs
Latvijas čigānu mūzikas aprindas pāršalc skaļš konflikts
PUBLICITĀTES FOTO

Čigānu mūzikas aprindas satricinājis jauns skandāls. Pārdošanā nonākušas biļetes uz koncertizrādi ”Čigānu karaliene”, kurā, kā reklamēts, grupa ”Riči” svinēs 20 gadu jubileju. Pretenzijas pret gaidāmo šovu cēlis bijušās grupas ”Riči” dalībnieks un runasvīrs Kaspars Pudniks, kurš paziņo – tā ir nelietīga ”Riču” vārda izmantošana un krāpšanās.

Kā Skaties.lv norāda Kaspars Pudniks, vēsts par grupas ”Riči” apaļās jubilejas koncertu ir atklāta cilvēku maldināšana, jo ne viņš, ne kāds cits no grupas šajā koncertā neuzstāsies.

”Biju ļoti pārsteigts, naktī saņemot zvanu no Somijas. Vēl jo lielāks pārsteigums man bija, kad telefonā izdzirdēju sava kolēģa un bijušās grupas “Riči” dalībnieka Rinaldo (Ritvars Sunīts) balsi. Nebiju ar viņu runājis jau vairāk kā divarpus gadus, kopš mēs sastrīdējāmies.

Vēl lielāks pārsteigums bija, kad viņš man paziņoja: “Kaspar, vai tu zini, ka Latvijā tiek tirgotas biļetes uz mūsu grupas ”Riči” 20 gadu jubilejas koncertiem?”. Uz ko es atbildēju, ka man tā ir pirmā dzirdēšana un izklausās pēc stulba joka. Tas nav iespējams!” klāsta Pudniks.

Grupa ”Riči” savu pastāvēšanu beidza 2016. gadā līdz ar kolēģa Kaspara Sunīša aiziešanu aizsaulē.

”Mēs ļoti smagi pārdzīvojām Kaspara Sunīša pāragro aiziešanu un pāri tam nespējām tikt. Vēlāk sekoja arī nesaprašanās un dusmas vienam uz otru. Tādēļ šis zvans nakts vidū bija man šoks,” saka Pudniks.

Viņš nolēma pārbaudīt, vai tas, ko Rinaldo stāsta, atbilst patiesībai.

”Un tavu brīnumu! Tik tiešām, bilesuparadize.lv var iegādāties biļetes uz mūsu grupas ”Riči” 20 gadu jubilejas koncertu.

“Jubilejas Teātra koncerts ”Čigānu Karaliene” viesizrādes, kurās čigānu grupa “Riči” atzīmēs savus 20. gadus uz skatuves”, rakstīts koncerta preses relīzē,” pārsteigumu neslēpj Kaspars.

”Izrādās, ka mūsu “draudzene” Anna Dribas tagad ir karaliene! Un kopā ar lietuviešu producentu Viktoras Prapras (koncertu organizators ”Muzikos Turas LT”) ir izdomājuši, ka drīkst nelikumīgi un bezkaunīgi izmantot bijušās grupas ”Riči” brendu, grupas vārdu un tās sasniegumus darbības laikā, un mānīt, krāpt cilvēkus, tik klaji norādot koncerta relīzē melus. Man tas nav pieņemams,” saka ”Riču” dalībnieks.

Annas Dribas komentāru lasi šeit!

Kā mūziķis sabiedrībai atgādina, grupas ”Riči” (Riču ģimene) sastāvā muzicēja Kaspars Pudniks, Kaspars Sunīts un Rinaldo. ”Mēs kopš pašiem pirmsākumiem un līdz beigām bijām trīs dalībnieki. Neviens cits uz šīs pasaules nekad nav bijis un nebūs grupas ”Riči” dalībnieks.

Grupa ”Riči” tika izveidota 2009. gada septembrī, kad plašāka sabiedrības daļa to iepazina LNT šovā “Dziedošās ģimenes”. Grupa savu pastāvēšanu kā ”Riči” beidza 2016. gada rudenī, kad traģiski mira grupas dalībnieks Kaspars Sunīts.”

”Jau ņemot vērā vien šo faktu – 2009-2016, ”Riči” varētu svinēt tikai septiņu gadu jubilejas koncertus. Kur viņi izrāva 20 gadus, man nav saprotams,” pikts ir Pudniks.

”Ne Kaspars Pudniks, ne Rinaldo šajos koncertos nepiedalīsies. Neviens no ”Ričiem” tur nebūs. Aicinu visus klausītājus pievērst tam uzmanību, lai nebūtu jāviļas, ka koncertā nebūs neviena no ”Ričiem”.

Lietuviešu producents un Anna Dribas atklāti maldina koncerta apmeklētājus un ar viltu, izmantojot ”Riču” vārdu, cenšas piesaistīt publiku,” Pudniks vērš koncerta apmeklētāju uzmanību.

”Man nav skaidrs, kādēļ pat neviens kultūras nama direktors nav pievērsis tam uzmanību un pieļāvis šādu cilvēku mānīšanu. Es, Kaspars Pudniks, un Ritvars Sunīts aicinu kultūras namu direktorus šo koncertu atcelt!” tā Pudniks.