”Latvijā vairs ilgi nepaliksim, gribētos uztaisīt atvadu tūri.” Andris Kivičs pusnaktī ”Facebook” tiešraidē atklāj nākotnes plānus

80 komentāri
”Latvijā vairs ilgi nepaliksim, gribētos uztaisīt atvadu tūri.” Andris Kivičs pusnaktī ”Facebook” tiešraidē atklāj nākotnes plānus
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64

Pašmāju šovbiznesa ”karstākais” pārītis – mūziķis Andris Kivičs un māksliniece Liene Skulme – pēc mūziķa atgriešanās koncerta restorānā ”Stargorod” saviem atbalstītājiem neliek atslābt. Piektdienas pusnaktī skatuves mākslinieks ”Facebook” tiešraidē nāca klajā ar jauniem paziņojumiem.

”Izskatās, ka pārāk ilgi mēs vairs Latvijā nepaliksim. Gribētos uztaisīt atvadu tūri ar nosaukumu ”Andris Kivičs saka Atā!”. Ja ir kādi interesenti savām mājās vai klubiņos uzņemt mani ar šo akustisko koncertu tūri, es priecāšos uzstāties.

Ir tāda sajūta, ka jābrauc padzīvot kādu laiku citur,” piektdienas pusnaktī ”Facebook” tiešraidē atklāja Andris Kivičs. Latviju Andris un Liene plāno pamest marta beigās.

”Mēs braucam prom, jo mums palika šeit neomulīgi dzīvot. Mēs sapratām, ka šīs valsts vērtības neatbilst mūsu vērtībām. Mums ir sajūta, ka mēs šeit neiederamies. Un ja mums ir tāda sajūta, tad mums ir jādodas prom,” skaidroja Kivičs.

Abi izskata iespēju pārcelties uz Ameriku, kādu no Arābu zemēm vai vēl divām valstīm, kuras pagaidām neatklāj.

Mūziķis neslēpa, ka piektdienas vakarā lietojis alkoholu – viņš izdzēris vienu pudeli šampanieša.

Tiešraidē Kivičs ne tikai paziņoja nākotnes nodomus, bet steidza atbildēt uz skatītāju uzdotajiem jautājumiem. Mūziķis pastāstīja gan to, ka no politikas iet prom negrasās, gan to, kas Liene Skulme ir pasaules ideālākā sieviete, par kuru domā katru dienu.

Tāpat abu plānos ietilpst izveidot videoblogu, kur regulāri stāstīt par attiecībām starp vīrieti un sievieti, bet jau drīzumā mīlnieki gatavojas iedziedāt kopīgu dziesmu.

Tiešraidē laikā izskanēja arī mūziķa jaunākais veikums ”Mūsu mazā pasaule”.

”Tas ir gabals par to, ka pienāk dzīvē tāds brīdis, kad gribas maukt pāri visām ”sarkanajām līnijām”, dziesmu, ko pēc mēneša plānots nodots arī Latvijas radiostacijām, pieteica Andris.

Mūziķis atbalstītājus aicināja nedzīvot bez mīlestības.

80 komentāri