Latvijā populārais reperis Reiks ar dziesmu “copē” pasaules popzvaigzni

2 komentāri
Latvijā populārais reperis Reiks ar dziesmu “copē” pasaules popzvaigzni
Ekrānuzņēmums

Tagad viņš sevi dēvē par Famous Latvian Rappist, un ar šo vārdu viņš jau mūs reiz iepazīstināja, metot acis uz kādu lietuviešu daiļavu. Tagad Reiks jeb īstajā vārdā Arvis Šķirus tēmē uz zvaigznēm, cenšoties pievērst uzmanību amerikāņu superzvaigznei Arianai Grandei.

Pirmo balādi populārais Latvijas reperis veltīja lietuviešu jaunajai uzlecošajai zvaigznei Beatrich. Dziesmā viņš apdziedāja cerību, ka kādu dienu viņi abi skūpstīsies. Šoreiz Reiks ķēries klāt atpazīstamajai amerikāņu dziedātājai, 25 gadus vecajai Arianai Grandei.

Savā jaunākajā skaņdarbā “Stay All Night” reperis sveic populāro mākslinieci dzimšanas dienā. 25. jubileju popzvaizgne svinēja šonedēļ – 26. jūnijā.

Ariana Grande pasaules mūzikas topu virsotnes iekarojusi ar tādiem hitiem kā “Side to Side”, kas ir kopdarbs ar skandalozo Nikiju Mināžu, “Into you”, “One Last Time” u.c.

“Ariana Grande, please answer!” lakoniski smejot portālam Skaties.lv dziesmu komentē pats reperis.

Komentāros pie dziesmas Reika fani jau izteikuši versijas, kuru sirdspuķīti reperis uzrunās kā nākamo, bet vēl kāds izsaka versiju, ka pēc šīs dziesmas izdošanas Beatrich, iespējams, slīgst skaudībā.

2 komentāri