”Latvian Blues Band” ar koncertu Liepājā svinēs 20 gadu jubileju

0 Komentāru

”900 sekundes” studijā viesojās grupa ”Latvian Blues Band”, lai prezentētu Liepājā plānoto grupas pastāvēšanas 20 gadu jubilejas koncertu. Mūziķi priecājas, ka gadu laikā nav sākuši stagnēt un ir izveidojies viņiem raksturīgais skanējums.

Pirms 20 gadiem ar vērienīgu koncerttūri Kanādā sevi spilgti pieteica tobrīd jaunizveidotā blūza grupa ”Latvian Blues Band”! Šobrīd šī nu jau leģendārā vienība tiek vērtēta kā viens no labākajiem blūza ansambļiem Eiropā.

20 gadu laikā apvienība izdevusi sešus mūzikas albumus, kā arī uzstājusies Latvijā un ārpus tās. Grupa ar panākumiem devusies ārvalstu koncerttūrēs un īstenojusi dažādus sadarbības projektus ar pasaules līmeņa zvaigznēm Džonu Praimeru, Karlosu Džonsonu, Braienu Lī un daudziem citiem.

Aizvadīti neskaitāmi koncerti ASV, Kanādā, Krievijā, Vācijā, Šveicē, Austrijā, Nīderlandē, Itālijā, Spānijā, Grieķijā, Dānijā, Norvēģijā.

”Latvian Blues Band” šobrīd turpina darbu pie jaunā studijas albuma, tādēļ jubilejas koncertā dzirdēsim gan klausītājiem jau zināmas un iemīļotas dziesmas, gan pavisam jaunas kompozīcijas no topošā albuma.

Papildus informāciju par koncertu un biļetes meklē ŠEIT!

0 Komentāru