Latgales lepnums Intars Logins piedāvā emocionāli spēcīgu hitu, kas jādzird katram patriotam

8 komentāri
Latgales lepnums Intars Logins piedāvā emocionāli spēcīgu hitu, kas jādzird katram patriotam
Privātais arhīvs

Populārais Latgales reperis un karavīrs Intars Logins pēc ilgāka pārtraukuma piedāvā jaunu skaņdarbu. Duetā ar jauno mākslinieci Lieni Matveju tapusi patriotiska dziesma ”Latvijas balss”.

Kā Skaties.lv informē Intars, dziesma radīta par godu Latvijas simtgadei.

”Tā stāsta par patriotisko sajūtu jeb Latvijas balsi, kas ir mūsos visos jau kopš dzimšanas. Citi to ar laiku pazaudē dažādu iemeslu dēļ, savukārt citi glabā šo patriotismu sevī neatkarīgi no tā, vai viņu dzīves ceļš ir dzimtenē vai arī ārpus valsts,” stāsta mūziķis.

Dziesma stāsta par to, ka katram vajadzētu atcerēties vietu no kurienes viņš nāk, pat ārzemēs izklīdušajiem.

Nav nedz labo,nedz slikto. Neviens nav iesprostots ar varu nekur. Ja ir vēlme doties dzīvot ārzemēs, tad tas nav nekas nosodāms, katrs mēs veidojam savu dzīvi kur un kā vēlamies.

Manā skatījumā nepareizi ir tas, ka ik pa laikam notiek šī cīņa starp tiem, kas aizbraukuši un kas atrodas šeit. Katram ir sava dzīve, kas jārespektē. Un ja vienam citās zemēs dzīvojas labāk nekā draugam Latvijā vai otrādi, tad nievājoši izteikties par to nevajadzētu, jo saknē taču visi esam latvieši!” iedvesmo Intars.

Videoklips veidots Intara labākajās tradīcijās. Tā varones ir trīs savstarpēji nesaistītas sievietes, kuras galu galā visas izrādās saistītas…

8 komentāri