Komentāri

Populārais latgaliešu reperis un Nacionālo bruņoto spēku karavīrs Intars Logins atgriežas ar ļoti spēcīgu hitu ”Pamodini sevi”. Dziesma runā par ikdienas steigu un no tās izrietošo mūžīgo neapmierinātību ar pasauli, kuru laiks sevī lauzt.

”Katru dienu, atrodoties steigā, mēs nemitīgi sūdzamies par visu. Bet visbiežāk ir tā, ka, ja mums kaut kas vai kāds nepatīk, tad mēs par to runājam tādā līmenī, ka neviens nedzird.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pārsvarā to darām aiz muguras cilvēkiem, kuros mums kaut kas nepatīk, kā arī savā šaurajā lokā,” dziesmas ideju Skaties.lv skaidro Intars.

”Pamodini sevi” ir kā aicinājums neklusēt par to, kas nepatīk, bet runāt un pēc tam arī darīt.

”Jo tikai tā mēs spēsim kaut ko mainīt. Ja mēs tikai “savā sulā” mērcēsimies, tad tas nekur tālāk neaizies un neviens to nedzirdēs.

Dziesma vēsta arī par to, ka vajag apvienoties, lai sāktos kaut kas, jo bieži sanāk tā, ka kādai cilvēku kompānijai ir vienādas domas par kaut ko, bet, kad pienāk laiks visiem kopā visu pateikt atklāti vai arī kopā kaut ko darīt, tad vai nu baiļu, vai nepārliecinātības dēļ daudzi atdalās, un no šīs sākotnējās cilvēku grupas paliek tikai retais vai, galu galā, nepaliek neviens.

Vajag saņemties, runāt, darīt un mainīt to, kas neapmierina un nepatīk,” tā Intars.

Klausies un baudi!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl