Kurš šogad pārstāvēs Latviju ”Eirovīzijā”? Pirmie FOTO no dalībnieku atlases

Zane Dumbre

Autors: Zane Dumbre

''Skaties Izklaide'' redaktore

12 komentāri
Kurš šogad pārstāvēs Latviju ”Eirovīzijā”? Pirmie FOTO no dalībnieku atlases
Zane Dumbre/Skaties.lv

Svētdien, 5. novembrī, ar potenciālo konkursantu atlases koncertu dots starts šā gada cīņai par ceļazīmi uz ”Eirovīziju”. Potenciālo Latvijas pārstāvju vidū ir vairāki jau pazīstami vārdi, tostarp pulciņš no ”X Faktora”.

Pirmā ”dzīvā” atlase ”Eirovīzijai” visu 5. novembri risinās tirdzniecības parkā ”Alfa”. Potenciālos Latvijas pārstāvjus starptautiskajā konkursā vērtē kā mūzikas ekspertu komanda, tā skatītāji, kuri ar lielu interesi baudīja mūziķu numurus, jau izsakot viedokļus un prognozes.

Kā jau ierasts, konkursantu vidū ir Latvijas šovbiznesā jau labi pazīstami vārdi. Atkal izmēģināt sevi šajā ampluā izlēmušas Jenny May un Liene Greifāne.

Kā Skaties.lv atklāja Jenny May, kura savulaik pašmāju ”Eirovīzijas” atlasē ieguva trešo vietu, viņa atgriežas pozitīvas enerģijas pilna un konkursā startē ar dziesmu spāņu valodā, kas varētu uzrunāt Portugāles publiku.

”Eirovīziju” kā nākamo pakāpienu savā karjerā iecerējuši ”X Faktora” dalībnieki Edgars Kreilis un grupa ”Hypnotic”, starp konkursantiem ir arī ”X Faktora” vadītājs Markus Riva. Kā Skaties.lv atzina atlases apmeklētāji, Kreiļa un Rivas dziesmas esot vienas no spēcīgākajām, kuras pieteiktas ”Eirovīzijai”.

Dalībnieku noklausīšanās tirdzniecības parkā norisināsies līdz pat vēlai pēcpusdienai, pēc tam tiks izvērtēts mūziķu sniegums un izziņoti labākie, kuri turpinās cīņu par ceļazīmēm uz lielo šovu jau nākamajās konkursa kārtās.

TOP komentāri

 • Elīna Padoma
 • Es
  +7 +6 -1

  Es

  Kāda žūrija tādi dalībnieki.... Ralfs Eilands neko tā īsti nav sasniedzis, bet runā gudri.
  Toms Grēviņš tāds pats, kā radio balss ir ok, bet kad parādās klātienē vai tv šausmas.(Vecīt piedomā pie sava stila un uzvedības. Beidz dzert vienreiz.)
  P.S Labi, ka dāmas normālas pielasītas!!!
 • Ivis
  +7 +6 -1

  Ivis

  Švaka kompānija šogad, nevienu nezinu. Jany May un Candy laiks jau pagājis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl