Kristīgās mūzikas izpildītāja Dita Svarupa dēliņam devusi ļoti neparastu vārdu

Kristīgās mūzikas izpildītāja Dita Svarupa dēliņam devusi ļoti neparastu vārdu
AGNESE ZVIRGZDIŅA

27. augustā kristīgās mūzikas izpildītāja Dita Svarupa, kuru iepazinām šova ”X Faktors” otrajā sezonā, otro reizi kļuva par māmiņu. Nedēļu pēc dēla dzimšanas Dita atklāj kā nosaukusi atvasi.

Ar sociālā tīkla ”Instagram” palīdzību jaunā dziedātāja atklāj, ka dēlam devusi vārdu Amiēls.

Dziedātāja Dita Svarupa otro reizi kļuvusi par māmiņu

Foto: dziedātāja Dita Svarupa neparastā veidā atklāj gaidāmā bērna dzimumu

Tā kā bērni ļoti ātri aug un bieži vien neizdodas uzvilkt iecerētās sezonas drēbītes, jo tās gluži vienkārši vairāk neder, Dita pirmajās rudens dienās tērpj jaundzimušo apģērbā, uz kura attēloties briedītis. Jaunā māmiņa uzskata, ka nav jāšķiro gadalaiki!

Dziedātāja arī uztaisījusi foto kolāžu, vienā bildē viņa redzama ar lielu grūtnieces vēderu, bet nākamajā fotogrāfijā jau pozē ar mazo Amiēlu uz rokām. Poza un apģērbs ir viens un tas pats.

Dita raksta, ka nespēj saprast, kur tik lielam mazulim bijusi vieta viņas vēderā.

”Cik patīkami ielīst drēbēs, kuras bija jāieliek dziļāk skapī. Šķiet gan, ka nedaudz atkal jāpamaina stils – kas derēja, esot ar punci, vairs īsti neder. Humpalas is calling me!” sociālajā tīklā raksta Dita.

Vērojot kristīgās mūzikas izpildītājas fotogrāfijas, astoņas dienas pēc dzemdībām, redzams, Dita jau atguvusi savu ideālo svaru!

Dita ir precējusies trīs gadus un kopā ar laulāto draugu Raimondu audzina divus gadus veco Āronu un astoņas dienas veco Amiēlu.

Skaisti foto: Ceļojuma laikā Dita Svarupa nosvin trešo kāzu jubileju un īsteno īpašu gadadienas tradīciju