Kristaps Rasims ar grupu ”Bez PVN” Kārsavas kultūras namā uzfilmē mūzikas klipu

Pievienot komentāru
Kristaps Rasims ar grupu ”Bez PVN” Kārsavas kultūras namā uzfilmē mūzikas klipu
Publicitātes foto

Pēc pāris gadu klusēšanas šonedēļ klausītāju vērtējumam jaunu dziesmu nodevusi viena no populārākajām latgaliešu mūzikas apvienībām ”Bez PVN”, kuras sastāvā darbojas populārais aktieris Kristaps Rasims. Jaunākās dziesmas  ”Golds iz ustobys” (Galds bēniņos) klips ir filmēts Kārsavas kultūras namā.

Videoklips ”Golds iz ustobys” tapis Kārsavas kultūras namā – vietā, kur 2003. gadā latgaliešu mūzikas grupa ”Bez PVN” uzsāka savu darbību. Videoklipa filmēšanas process vienas diennakts laikā ilga 14 stundas, kas grupai ir jauns filmēšanas rekords.

”Dziesmas videoklips ir veltījums mūsu bērnībai un lietām, kas kaut kad bija ļoti nozīmīgas, bet tagad jau aizmirstas. Ir jāatceras, ka arī tas, kas ar katru no mums notiek tagad, kaut kad būs tikai pagātne. Iespējams, arī nolikta istabas bēniņos,” video komentē ”Bez PVN” dalībnieki.

Grupa priecājas, ka videoklipu novērtējuši ne tikai atbalstītāji, bet arī citi mūziķi.

”Jaudīga, skaista, patiesa un uzrunājoša dziesma! ”Bez PVN”, noņemu cepuri Jūsu priekšā! Malači!!! Un šis ir stāsts par to, ka nav svarīgi, kādā valodā Tu dziedi – latviešu, latgaļu, poļu, angļu vai kādā, ko zina vien pāris cilvēki uz zemeslodes un Tu nesaproti ne vārda. Mūzika runā no sirds uz sirdi! Vīri, mana cieņa Jums!”, daloties ar video, savā ”Facebook” kontā piebildis grupas ”The Sound Poets” līderis Jānis Aišpurs.

Videoklipu filmējusi ”Studija 3KM” – Jānis un Sandra Rimicāni, dziesmas ”Golds iz ustobys” vārdu un mūzikas autors ir Guntis Rasims, dziesmas ieraksts veikts studijā ”Reiga”, tās aranžējumu veidojusi grupa ”Bez PVN”, bet mikss – Krišjānis Geidāns, māsteru – Kaspars Ansons.

Jaunais klips uzfilmēts 14 stundās. Noskaties!

Ne mazsvarīgs fakts – jaunā dziesma ir LNT raidījuma ”Atklāj Latgolu ar Kristapu Rasimu” tituldziesma.

Saglabājot intrigu, grupa piebilst, ka jaunais videoklips nav vienīgais, ko šogad ”Bez PVN” plānojuši atrādīt.

Grupas ”Bez PVN” sastāvā darbojas: Kristaps Rasims (balss, elektriskā ģitāra), Guntis Rasims (balss, akustiskā ģitāra), Juris Vucāns (balss, metalofons, citi instrumenti), Valdis Vucāns (bass) un Normans Bārbals (bungas).

Grupa savas darbības laikā izdevusi divus albumus (”Pyrms vuorda…” un ”Reits”), uzstājusies konkursos, lielākos un mazākos pasākumos un festivālos, bijusi vairāku Latgaliešu kultūras gada balvu ”Boņuks” laureāte, kā arī saņēmusi atzinību gan ”Muzikālā banka”, gan savulaik Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvā. Tāpat ”Bez PVN” aktivitāte ir bijusi iedvesma daudziem citiem jaunajiem Latgales mūziķiem sākt muzicēt un rakstīt dziesmas latgaliski.