Krievu šovbiznesa zvaigznes sajūsmina Pugačovas ”pašiņš”

0 Komentāru
Krievu šovbiznesa zvaigznes sajūsmina Pugačovas ”pašiņš”
F64

Populārā Krievijas estrādes dīva Alla Pugačova savus talanta cienītājus virtuālajā vidē regulāri iepriecina ar kadriem, kuros izstaro jauneklību. Brīvdienās sociālajos tīklos publicētais ”selfijs” licis sarosīties kuplam Krievijas šovbiznesa zvaigžņu pulkam.

Dziedātāja Alla Pugačova, kura aprīlī nosvinēja 70 gadu jubileju, vietnē ”Instagram” dalījusies ar kadru, kas kārtējo reizi faniem licis apšaubīt skatuves mākslinieces patieso vecumu.

”Tikai gribēju uz jums paskatīties,” pašbildīti, kurā viņa pozē ar brillēm, komentē Pugačova.

Skatuves māksliniece tērpusies spilgti sarkanā džemperī, kam pieskaņojusi gan koši sarkanu lūpu krāsu, gan brilles košos rāmjos.

Pugačovas atbalstītāji zibenīgi metušies fotogrāfiju apbērt ar sarkanajām ”patīk” sirsniņām un krietnu devu komplimentu izteikuši dziedātājas nevīstošajam skaistumam.

Košais kadrs izpelnījies arī Pugačovas kolēģu ievērību. Ar komplimentiem dalījušies tādi krievu estrādes grandi kā dziedātājs Sergejs Lazarevs, komponists Igors Nikolajevs, dziedātājas Svetlana Loboda un Nataša Koroļova, modele un dizainere Nataļja Jakimčika, kā arī Allas bijušais laulātais draugs dziedātājs Filips Kirkorovs.

 

View this post on Instagram

 

Просто захотелось взглянуть на вас❤️

A post shared by ALLA PUGACHEVA (@alla_orfey) on

0 Komentāru