Krieviju ”Eirovīzijā” atkārtoti pārstāvēs Sergejs Lazarevs

Pievienot komentāru
Krieviju ”Eirovīzijā” atkārtoti pārstāvēs Sergejs Lazarevs
INSTAGRAM

Pēc pagājušā gada neveiksmes “Eirovīzijas” dziesmu konkursā Krievija vairāk nevēlas riskēt ar izgāšanos. Šogad lielvalsts uz konkursu sūtīs jau pārbaudītas vērtības – dziedātāju Sergeju Lazarevu.

Sergejs jau izmēģināja savu veiksmi 2016. gada konkursā un ierindojās trešajā vietā. Vai šo gadu laikā viņš ir uzlabojis savas prasmes, ieguvis vēl lielāku skatuves harizmu, lai trešo vietu pārvērstu par pirmo?

2016. gadā, pateicoties skanīgajai dziesmai, specefektiem un dejām Lazarevam izdevās iekarot skatītāju sirdis un telefonbalsojumā ieņemt pirmo vietu, žūrijas vērtējums nebija tik pozitīvs, tāpēc mākslinieks kopvērtējumā ierindojās trešajā vietā.

Sergejs ir otrais dziedātājs no Krievijas, kurš “Eirovīzijas” dziesmu konkursā piedalās atkārtoti. Pirms viņa to ir paveicis Dima Bilans, kurš 2008.gadā uzvarēja konkursā, bet pēc diviem gadiem ierindojās godpilnajā otrajā vietā.

Pagaidām nav zināms, kādu dziesmu konkursā izpildīs Sergejs, bet ir zināms, ka hīta autors būs grieķu izcelsmes mūziķis Dimitris Kontopoulos.

Dimitris ir radījis daudzas “Eirovīzijas” dziesmas, tajā skaitā arī Lazareva hītu ”You are the only one”, kurš 2016. gadā ierindojās trešajā vietā.

Dziesmas autora panākumi “Eirovīzijas” lauciņā ir vērā ņemami divas reizes viņš ierindojies otrajā vietā – pateicoties Ukrainas dziedātājai Ani Lorak un Azerbaidžānas dziedātājam Faridam Mammadovam.

2018. gadā Krieviju “Eirovīzijas” dziesmu konkursā pārstāvēja dziedātāja Jūlija Samoilova ar dziesmu ”I won`t break” un kļuva par pirmo Krievijas pārstāvi, kura nekvalificējās lielajam finālam.

16. februārī norisināsies Latvijas nacionālas atlases fināls, kurā kļūs zināms mākslinieka vai grupas vārds, kas pārstāvēs valsti “Eirovīzijas” lielajā finālā.