Krievija beidzot izvēlējusies Sergeja Lazareva “eirodziesmu”

4 komentāri
Krievija beidzot izvēlējusies Sergeja Lazareva “eirodziesmu”
TT NEWS AGENCY/SCANPIX

Šajās brīvdienās beidzot kļuvusi zināma dziesma, ar kuru Krieviju “Eirovīzijas” starptautiskajā dziesmu konkursā maijā Telavivā pārstāvēs dziedātājs Sergejs Lazarevs.

Tas, ka Krieviju “Eirovīzijā” pārstāvēs Sergejs Lazarevs, bija zināms jau februāra sākumā, bet nu noskaidrojies, ka viņš uz Telavivu dosies ar lirisku balādi “Scream”.

Dziesmu sacerējuši grieķu izcelsmes mūziķis Dmitrijs Kontopuloss un pasaulslavena dziesmu autore Šārona Vona, bet to producējis Krievijas estrādes zvaigzne Filips Kirkorovs, kurš pats “Eirovīzijas” konkursā Krieviju pārstāvēja 1995. gadā un kopš tā laika vairākkārt strādājis pie konkursa dziesmām citiem izpildītājiem.

Lazarevs uzstāsies konkursā otrajā pusfinālā 16. maijā, kad uz skatuves kāps arī Latvijas pārstāvji duets “Carousel”, bet fināls notiks 18. maijā.

Lazarevs jau reiz izmēģinājis veiksmi “Eirovīzijas” konkursā – 2016. gadā viņš ar dziesmu “You Are The Only One” ierindojās trešajā vietā.

Lazarevs ir otrais dziedātājs no Krievijas, kurš ”Eirovīzijas” dziesmu konkursā piedalās atkārtoti. Pirms viņa to ir paveicis Dima Bilans, kurš 2008. gadā uzvarēja konkursā, bet pēc diviem gadiem ierindojās godpilnajā otrajā vietā.

Noklausies!