”Kopā būtu astoņi.” Kivičs cer uz vēl diviem bērniem kopā ar Lieni Skulmi

19 komentāri
”Kopā būtu astoņi.” Kivičs cer uz vēl diviem bērniem kopā ar Lieni Skulmi
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Latvijas šovbiznesa šā brīža ”karstākajam” pārim Lienei Skulmei pa abiem kopā šobrīd ir seši bērni. Šobrīd abi dzīvo Lienes divistabu dzīvoklī kopā ar viņas trim meitiņām, bet cer, ka saime drīz kļūs kuplāka – Andris plāno, ka pie ģimenes ievāksies arī viņa dēls Kristofers un gatavs diviem kopīgiem bērniņiem arī ar Lieni.

Kā izdevumam ”Privātā Dzīve” paziņojis Andris Kivičs, viņš, ieraugot savus un Lienes bērnus kopā, sapratis, – gribas vēl divas atvasītes!

”Tad mums kopā būtu astoņi bērni. Domāju, Liene uz to parakstītos,” izsapņojis mākslinieks.

Šobrīd viņš kopā ar Lieni un viņas trim meitām dzīvojot sievietes divistabu dzīvoklī Pārdaugavā. Kivičs domā, ka meitas, kas dzimušas laulībā ar Madaru – Kima un Keitija – paliks dzīvot ar savu mammu, taču viņš iecerējis, ka pie viņa un Lienes varētu pārcelties dēls Kristofers, kurš dzimis attiecībās ar stilisti Danu Dombrovsku.

”Tagad viņš dzīvo ar Danas mammu Carnikavā. Man ir plāns, ka jaunajā gadā viņš varētu pārcelties uz dzīvi pie mums.

Lienei būs dēls. Viņa par to priecājas,” žurnālam stāsta Kivičs.

Lai arī visiem kopā nāksies dalīt divistabu dzīvokli, mūziķis sapratis, ka dzīvē daudz kas ir svarīgāks par šādām ērtībām. ”Treknajos gados cilvēkiem tika iepotēts, ka iesēsties ādas dīvānā pie milzīga televizora ir augstākais dzīves sasniegums.

Jo vecāks kļūstu, jo mazāk man vajag. Taču man ir vajadzīgs siltums attiecībās. Vajag just, ka mani mīl,” tā Andris.

Viņš atklāj, ka būšot arī saderināšanās gredzens  – attiecības uz to dabiski virzās.

19 komentāri