Kopā ar bērniem ārzemēs pazudusi latviešu dziedātāja Ladybird

5 komentāri
Kopā ar bērniem ārzemēs pazudusi latviešu dziedātāja Ladybird
AGNESE GULBE/LETA

Daudzi atceras dziedātāju Ladybird – īstajā vārdā Tatjanu Šihmuratovu un viņas izpildīto hitu ”Dangerous to me”. Dziedātāja jau 12 gadus dzīvo ārzemēs un nu sociālajos tīklos parādījusies informācija, ka sieviete ir pazudusi, turklāt – kopā ar abām atvasēm.

Izdevums “Kas Jauns” atklājis, ka sociālajā tīklā “Instagram” ir izveidots profils, kurā ievietoti dziedātājas bērnu, kā arī pašas mūziķes attēli un informācija par pazušanu.

“Instagram” profils izveidots pirms nepilnas nedēļas un tiek papildināts, tātad pazušanas fakts konstatēts jau pirms sešām dienām.

”Palīdziet atrast manus pazudušos bērnus. Raienu un Anniku Larsenus. Pēdējoreiz redzēti Forestvilā, Kalifornijā. Pēdējoreiz redzēti kopā ar Tatjanu. Atlīdzība garantēta,” teikts ”Instagram” profila aprakstā.

Ieraksts liek domāt, ka sievu un bērnus meklē atvašu tēvs Maikls Larsens. Maikla tuvinieki sociālajos tīklos raksta, ka bērnu māte viņus ir nolaupījusi.

Nav skaidrs, kāpēc Ladybird un atvases tiek meklētas Amerikā, ja pēdējā norādītā dzīvesvieta mūziķes sociālajos tīklos ir Honkonga.