Konflikts čigānu mūzikas aprindās: situāciju skaidro Anna Dribas

9 komentāri
Konflikts čigānu mūzikas aprindās: situāciju skaidro Anna Dribas
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Šonedēļ Latvijas čigānu mūzikas aprindas pāršalcis skaļš konflikts – bijušās grupas ”Riči” dalībnieks Kaspars Pudniks vērsies pret agrāko kolēģi Annu Dribas un pazīstamo lietuviešu producentu Viktoru Prapru par nelietīgu ”Riču” vārda izmantošanu. Nu izveidojušos situāciju skaidro Anna.

Jau ziņojām, ka šonedēļ pārdošanā nonākušas biļetes uz koncertizrādi ”Čigānu karaliene”, kurā, kā tika reklamēts, grupa ”Riči” svinēs 20 gadu jubileju. Pretenzijas pret gaidāmo šovu cēla Kaspars Pudniks, kurš paziņoja – tā ir krāpšanās, jo ne viņš, nekāds cits no grupas ”Riči” koncertā nepiedalīsies.

Vairāk par konfliktu lasi šeit!

Kā Skaties.lv norāda šova “Čigānu karaliene” galvenā zvaigzne Anna Dribas, tik tiešām – koncertā neuzstāsies ne Pudniks, ne Rinaldo.

”Būs Agris Ričs no Riču ģimenes. Rinaldo dzīvo Somijā un sarēķināja, ka viņam ir neizdevīgi.

Sakarā ar 20 gadu jubileju, dziesmas ”Paldies tev, draugs” producents, kopīgas koncerttūres ar Rinaldo “Gipsy princess” organizators, manas dziesmas “Es iemīlējos” un jaunās dziesmas “Tikai tu” producents Viktors Prapras rīko jaunu šovu ”Gipsy Queen”, kur mani izvēlējās par karalieni. Droši vien esmu to pelnījusi,” saka Anna.

Par mulsinošo ”Riču” 20 gadu jubileju Anna aicina uzrunāt Agri Riču – vienu no Riču ģimenes.

Kā Skaties.lv uzsver Agris, fakts par Riču 20 gadu jubileju nav gluži izrauts no gaisa.

”Ar Rinaldo bija sarunāts, ka svinēsim mūsu 20 gadus uz skatuves – es, Agris, un Rinaldo. Viņš uz skatuves ir jau no septiņu gadu vecuma, un es biju ar viņu kopā visus šos gadus. Augusta vidū sapratām, ka Rinaldo projektā nepiedalīsies. Organizatoram palika šī koncerta apraksts, un sanāca šis pārpratums.

2009. gadā Riču ģimene parādījās televīzijā, bet ar Rinaldo muzicējām kopā jau pirms 2000. gada,” skaidro Agris.

Izlasot Kaspara Pudnika teikto, Anna neslēpj, ka jutusies šokēta. Visvairāk viņu skumdina bijušā kolēģa aicinājums cilvēkus neapmeklēt ”Čigānu karalienes” koncertus.

”Neviens neizmanto Riču vārdu, baigi vajag! Es vispār jau sen taisu solokarjeru gan ar latviešu, gan krievu popdziesmām. Kasparam ir jaunums, ka tagad mani izvēlās par karalieni. Ko viņš teiks, ja es būtu imperatrice?

Mūsu pieredze ir laba, un paldies Riču ģimenei par gūto pieredzi koncertos!

Lai kā dzīvē gadās, vajag censties atcerēties labus momentus, bet ne aicināt publiku nenākt uz bijušo kolēģu koncertiem. Nu bet katrs ir tāds, kāds viņš ir,” tā Anna.

Agris par bijušajiem kolēģiem negrib runāt neko sliktu un atzīt, ka ir pateicīgs debesīm par iespēju cilvēkiem no skatuves dāvāt to, kas viņam sirdī. Mūziķis koncerta organizatoru vārdā atvainojas par pārpratumu un aicina ikvienu uz šova ”Čigānu karaliene” koncertiem, kas šoruden priecēs klausītājus visā Latvijā.