Koncertu sērijā uz ”Dominas” jumta uzstāsies Latvijā populāri mūziķi

1 komentārs
Koncertu sērijā uz ”Dominas” jumta uzstāsies Latvijā populāri mūziķi
PUBLICITĀTES FOTO

No 15. jūnija t/c “Domina Shopping” un “Maxima” aicina uz plašu vasaras koncertu programmu, kas norisināsies “Dominas” A puses jumta stāvvietā (4.stāvā). Koncertu klātienē ekskluzīvi būs iespēja baudīt noteiktam cilvēku skaitam.

Koncertos piedalīsies dziedātāji Igo, Aija Andrejeva, mūziķi Uldis Marhilevičs, grupas “Pienvedēja Piedzīvojumi”, “Dzelzs Vilks”, “Bermudu Divstūris”, reperis Ozols un citi tautā iemīļoti un populāri mākslinieki.

Pirmssvētku nedēļā, kad daudzi cilvēki plāno izbraukt zaļumos un svinēt Līgo svētkus un Jāņus, tirdzniecības centrs “Domina Shopping”, veikals “Maxima” aicina uz pieciem īpašiem vasaras koncertiem klātienē, kuros tiks ieskandināta vasara, būs iespēja no sirds izdziedāties, beidzot pēc ilgāka pārtraukuma atkal aci pret aci satikt savus iemīļotos māksliniekus, viņiem aplaudēt, gūt dzīvas emocijas un klātbūtnes sajūtu. Vārdu sakot, baudīt to, pēc kā tik ļoti esam noilgojušies, turklāt – droši un ievērojot visus MK norādījumus par sanitārajām prasībām.

Kā informē pasākumu rīkotāji, šiem koncertiem mākslinieki gatavo īpašus priekšnesumus, būs apvienojušies jaunos kopprojektos, tāpat gaidāmi vairāki muzikāli pārsteigumi, pirmatskaņojumi un, protams, lielākie hiti.

Visus koncertus vadīs populārais Dailes teātra aktieris Andris Bulis.

Koncerti norisināsies t/c ”Domina Shopping” A puses jumta autostāvvietā (4.stāvā). Visu koncertu sākums – plkst. 19.00, koncerta norises ilgums – viena stunda.

Plānoti šādi koncerti:

  • 15.06. plkst.19 Marhils (Uldis Marhilevičs), Aija Andrejeva, Ainars Virga
  • 16.06. plkst.19 “Dzelzs Vilks”, “Pienvedēja Piedzīvojumi”, “Triānas Parks”
  • 17.06. plkst.19 Igo, Aija Vītoliņa un “AG Trio” (Aivars Hermanis, Mārcis Auziņš, Kaspars Zemītis)
  • 18.06. plkst.19 “Dziļi violets”, “Singapūras satīns”, Ozols
  • 19.06. plkst.19 “Bermudu Divstūris”

Biļetes varēs iegādāties “Biļešu Paradīzes” tīklā. Biļetes cena – 25 eiro. Pasākumam tuvojoties, biļetes kļūs dārgākas.

Savukārt, iegādājoties biļeti par 7 eiro, jūs saņemsiet tiešraides kodu jeb tā saukto “mājas biļeti”, ar kuru koncertu varēs baudīt visi vienas mājsaimniecības iedzīvotāji jebkurā vietā Latvijā vai pasaulē. Tiešraide būs pieejama “Biļešu Paradīzes” mājas lapā. Kods ir paredzēts vienai viedierīcei.