Kombuļu Ineses plikumi visā krāšņumā! Kiops nodod fanu vērtējumam skandalozo ”Dziļāk vēl” video

35 komentāri
Kombuļu Ineses plikumi visā krāšņumā! Kiops nodod fanu vērtējumam skandalozo ”Dziļāk vēl” video

Tas mirklis ir klāt – skandalozais mūziķis Sandis Kiops ar lepnumu atrāda tautai ”Dziļāk vēl” videoklipu, kurš tapis piecu gadu garumā, un par kurā redzamo intīmo kadru publicēšanu Kombuļu Inese draud tiesāties. Bet Sandi tas nesatrauc – ”Dziļāk vēl” tiek nodots jums, fani!

”Visā pasaulē vēl nav radīts kas tāds kā ”Dziļāk vēl”,” sarunā ar Skaties.lv ar lepnumu savu lolojumu prezentē Kiops.

Klipā, kuram par godu brīvdienās Vecrīgas sirdī sarīkots perverss šovs, bagātīgi redzami arī skandalozie kadri ar Kombuļu Ineses dejām Rīgas centrā. Arī Inese esot tikusi aicināta uz ballīti, taču atteikusies.

”Toreiz, pirms pieciem gadiem, Inese bija tik laimīga, ka var piedalīties ”Dziļāk vēl” projektā. Un viņas laimīgās acis ir redzamas video.

Žēl, ka viņa pēdējā laikā nesaprot, ka viņa ar šo filmēšanos ir tikai ieguvusi. Bet es domāju, ka viņa skatīsies to klipu un sirsniņā priecāsies,” spriež Kiops.

Par to, vai hits sasniegs ”Pīlādžogas” virsotnes, Kiops vēl neņemas spriest. ”Taču tas ieies Latvijas vēsturē ne tikai kā skandalozākais un niknākais, bet arī kā visilgāk tapušais klips,” lepojas mākslinieks.

Noskaties un novērtē pats! Ja esi pilngadīgs un emocionāli sagatavots, spied un baudi TE!

TOP komentāri

  • ..
    +15 +15 0

    ..

    tiešām mēsls tas klips, pat līdz galam nenoskatījos, bet kiops ir vēl lielāks mēsls. Skaidrs, ka Inesītei nav visu 100, bet viņu izmantot šādiem nolūkiem, tas ir vairāk kā pretīgi. Tev, kiop, nekas nav svēts. Ceru, ka reiz dzīve tev visu atdarīs, viss labais un arī viss sliktais nāk atpakaļ. Mērglis.
  • aaa
  • es

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl