Kivičs skarbi kritizē Vējoņa uzrunu Dziesmu un deju svētkos

Mūziķim un dzejniekam Andrim Kivičam pēc Valsts prezidenta uzrunas Dziesmu un deju svētku noslēguma koncertā sirds ir rūgtuma pilna. Viņš mudinājis tautu aizdomāties, kas notiktu, ja arī citu profesiju pārstāvji savu darbu nedarītu pēc labākās sirdsapziņas.

Atpakaļ uz rakstu

18 komentāri

 • Māra

  Māra

  Bet tautai bij' jādzied arī tūkstošiem ļaužu priekšā un visi dziedāja,tātad tauta ir stiprāka par prezidentu, nenobijās un tas saspringtais grafiks vēl trakāks .Urrā tautai kura prot uzstāties.
 • Anita

  Anita

  Liekat vienreiz Vējoni mierā .kā būtu ka kādu no jums uzlaistu lielo ļaužu priekšā .un Kivič, paskaties uz sevi ,kad vadi radijumus .
 • Sandy

  Sandy

  Baigais kritiķis Kivičs 🤣 vispirms vajadzētu paskatīties uz sevi , Kivič, nekāds dižais mākslinieks neesi. Bet izliecies bezmaz par dievu
 • EgA⟹Atceros

  EgA⟹Atceros

  Spriežot pēc runātā, tai galvā nekā daudz nav...
 • Velda Poriete

  Velda Poriete

  Beidziet kritizēt ,paši ne tik nevarētu ,Kivičs - mutes bajārs..pats vārdus muļļa pa muti
 • Zoja
 • Ivars
 • vasara

  vasara

  un jūs esat labāki?nepiekrītu Kivičam.viņam ir labas dziesmas,bet šis garām.un nav prezidenti ķirurgi ne piloti un nav korekti salīdzināt.vai nevarat paklusēt vai uzrakstīt ko labu.kas tomēr ir valsts prezidents.un labākais līdz šim.
 • Zevs

  Zevs

  Piekrītu 100 procenti Kivičam. Es klausījos ,kā runā prezidents un nodomāju....Velns lai parauj, kā Tu skolu beidzi prezident? Iemācies tās sūda runas ,kā pantu....j...
 • Atceros

  Atceros

  Pirmkārt-piekrītu, ka prezidents ir Valsts balss, seja un vinam jābūt iedvesmotājam, dienzēl tā nav. Un diez vai otru Vairu tik ātri sagaidīsim.
  Bet otrkārt- vinam vējs spikerīsus aizpūta un runu runāja no galvas.
  Treskārt- Dziesmu svētku nedēlā vins apmeklēja loti daudzus pasākumus, kas ir nogurdinosi un katru reizi teikt runu nav viegli.
  Un visiem prezidentiem, kāds runas raksta- tad sis kāds, laikam nav īpasi labs runu rakstītājs. Tik jautājums- kāpēc neviens vinu nenomaina.
  P.S. Kivicam- mēs visi tik gudri, tik pareizi- ne pasam pareiza- runa, ne dikcija, bet uz TV ekrāna lien. Plus vēl dazreiz pālī! Tā, ka vecīt sāc ar sevi un tad noliec citus.
  • treškārt

   treškārt

   jā, ir daudzi pasākumi, bet viņam par tām runām maksā naudu, tāpēc attaisnojuma šeit nav. Tā ir ka paļaujas uz lapiņās uzrakstītām runām un kārtīgi nesagatavojas, jo pazuda lapiņas- pazuda runa! :) Tas tāpat, kā ķirurgs nevar attaisnoties- ziniet, bija daudz daudz darba, gara diena, tāpēc šķēres palika vēderā.. :D Nu, ārzemnieki arī paskatījās un dzirdēja, kāda mums valsts galva.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!