Kivičs publiski izlamā svešu sievieti; internets saceļas pret mūziķi

53 komentāri
Kivičs publiski izlamā svešu sievieti; internets saceļas pret mūziķi
f64/ FACEBOOK/ TWITTER

Otrdienas, 8. janvāra, vakarā mūziķa Andra Kiviča dzīvē, šķiet bija iestājusies melnā strīpa. Pamatīgi satrakojies par kādu internetā publiskotu karikatūru, mūziķis turpināja plosīties sociālajos tīklos, līdz viņa vadzis lūdza. Mākslinieks pateica sabiedrībai visu, ko domā, kādu svešu sievieti pat nosaucot par vieglas uzvedības dāmu, tiesa, izmantojot krietni rupjāku šīs profesijas pārstāves apzīmējumu.

Jauns pavērsiens – mūziķis publiskojis draudīgu paziņojumu! Lasi TE!

Kivičs sāka ”uzvilkties” pēc kādas karikatūras, kura autors pasmējies par viņa mīļās Lienes Skulmes simpātijām pret Andriem. Apskati TE!

Pēc Kiviča ierakstiem sociālajos tīklos, kuros mūziķis spriež, ka ”pareizi būtu piekaut uz ielas” karikatūras autoru, daļa sabiedrības steidza izteikt savu viedokli komentāros, un mūziķis iesaistījās visai asā diskusijā, ar saviem izteikumiem šokējot daļu sabiedrības.

Diskusijā ar Andri iesaistījās arī pulciņš Latvijas slavenību.

”Man žēl tos cilvēkus, kam švaki ar melno humoru un nemāk pasmieties paši par sevi, bet ceļ te traci un kaut ko taisnojas,” Kivičam norādīja dziedātāja Kristīne Miljone.

Kiviča pusē nostājās bijusī TV dīva Anna Lieckalniņa Krimele, jautājot: ”Un par Tavu dzīvi sensitīvā periodā arī ir kāds tik ”asprātīgi” pajokojis?”

Sieviete aicināja Kiviča un Lienes kauninātājus atcerēties sevī tādas emocijas kā cilvēcība, iejūtība, sapratne un empātija.

”Jā, Anna, pilna google ar manu dzīvi un man vienalga. Paši visu laiku aktīvi afišē savu dzīvi, tad ar sekām vajadzēja rēķināties,” savu pieredzi attiecībās ar savulaik pastiprināto popularitāti neslēpa Miljone.

”Davai, es apdirsīšu tavu mīlestību. Un tad paskatīsimies, cik tu būsi toleranta pret visu,” diskusijā iesaistījās pats Kivičs.

”Andri, ir arī apdirsta bijusi mana mīlestība gadus atpakaļ… Cilvēki ir skaudīgi… Jo vairāk afišēsi savu dzīvi, jo vairāk viņi par to ņirgāsies… Ja reiz esi nolēmis publicēt katru jūsu soli, tad nereaģējiet uz tiem sūdiem… Ar to taču bija jārēķinās, ka tā notiks. Par tik daudz cilvēkiem ir sarkastiskas karikatūras izveidotas… Viņi taču ”neperas” gar to. Kā mans tētis teica – jo sūdu vairāk aiztiek, jo tas vairāk smird… Ja Tu vēlējies savu sievieti pasargāt, tad vajadzēja domāt pirms Tu sāki publicēt visu savu privāto dzīvi…” Andrim gudru padomu devusi Miljone.

Diskusijā iesaistījusies kāda Krista, norādot mūziķim, ka ”pašu sasist uz ielas, par to, ko nodari SAVU bērnu mātei! Atradies pati nevainība un morāles aizstāvis, tfu, paliec arvien pretīgāks. izbeidz tēlot visvareno, rīkot šo teātri, un kļūsti pieaudzis!”

Andra mērs bija pilns.

”It kā tu ma**a kaut ko zinātu!” Kivičs atcirtis svešajai sievietei. (Skaties.lv atļāvās dažus burtus Kiviča tekstā aizstāt ar zvaigznītēm.)

Šī frāze momentā kļuvusi par jauno interneta hitu –  kāds humora mīļotājs pat steidzis darināt jaunu karikatūru ar šo spārnoto frāzi.

Krista norādījusi, ka abi ar Andri nav personīgi pazīstami, tāpēc mūziķim vajadzētu izvēlēties izteicienus, un sabiedrība atkal sadalījusies divās daļās.

Vieni norādījuši Kristai, ka, ja jau nav pazīstami, nav ko jaukties mūziķa dzīvē ar komentāriem, kamēr otra sabiedrības daļa ieteikusi Kristas draugam ņemt piemēru no paša Kiviča un doties cīnīties par savas draudzenes godu ar dūrēm.

”Andri, lūdzu saki ka Tavs profils ir uzlauzts, jo nevar tak būt ka Tu esi tik…..” cerību labajam nezaudē kāds fans.

Tikmēr šovbiznesa draugiem un laba humora mīļotājiem vienkārši patīk. Šķiet, tauta ir sadevusies rokās, lai izvestu no pacietības nabaga Kiviču – internetā kā sēnes pēc lietus zeļ jaunas un jaunas karikatūras par Kiviču.

Tikmēr pats Andris savā ”Facebook” lapā, noslēdzot diskusiju, ievietojis ziņu, kas komentārus neprasa.