Kivičs nomierina fanus – viņš nav pametis Latviju un jau drīz atgriežas!

57 komentāri
Kivičs nomierina fanus – viņš nav pametis Latviju un jau drīz atgriežas!
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Pēc tam, kad populārais mūziķis Andris Kivičs kopā ar savu mīļoti Lieni Skulmi sociālajos tīklos publiskoja informāciju, ka devušies uz Berlīni, fani sāka satraukties, ka tik ātri jau realizēts nodoms pārcelties uz ārzemēm. Andris var nomierināt fanus – viņš ne tikai drīz vien būs atpakaļ, bet arī priecēs ar koncertiem!

”Mēs braucam prom no Latvijas! Tagad taču pasaule ir tik atvērta – var dzīvot jebkurā pasaules malā. Un, redzot, kas notiek mūsu sabiedrībā, esam izlēmuši aizbraukt,” pagājušonedēļ intervijā Skaties.lv paziņoja Kivičs. Pilnu interviju lasi TE!

Nepagāja ne nedēļa, kad likās, ka mūziķis draudus īstenojis – viņš sociālajos tīklos informēja fanus, ka kopā ar mīļoto Lieni devies prom no Latvijas.

Nu Andris var nomierināt sava talanta cienītājus – abi ar Lieni vien izbraukuši nedaudz atvilt elpu.

”Neesmu pametis Latviju, ja kas. Atpūšos savā mīļajā Berlīnē no šitā visa,” faniem ziņo mūziķis.

Vēl priecīgāka ziņa – uzreiz pēc atgriešanās mākslinieks steigs mesties radošajā dzīvē. Jau 17. janvārī viņš izsludinājis koncertu Kuldīgā, bet 24. janvārī sniegs šovu restorānā ”Stargorod”.

Un Andris ir apņēmības pilns koncertos dāvāt publikai lielisku enerģiju. ”Būs koncerts, kura laikā jūs nevienu reizi nepaskatīsieties pulkstenī,” sola mākslinieks.

Mazais atvaļinājums bijis tieši tas, kas pārim vajadzīgs – abu sociālajos tīklos atkal valda prieks. ”Dzīve, mīļie draugi, ir skaista!” priekā ar sekotājiem dalās Andris.

”Mīliet vai nīstiet mani. Viņš ir mana dzīve, viņš man ir viss,” skaistu atziņu publiskojusi Liene.

57 komentāri