Kivičs gadumijā uztetovē Skulmes iniciāļus

19 komentāri
Kivičs gadumijā uztetovē Skulmes iniciāļus
INSTAGRAM

To, ka mūziķis un raidījumu vadītājs Andris Kivičs ir īsts romantiķis, viņš kārtējo reizi apliecinājis pašā jaunā gada sākumā, faniem atrādot fotogrāfiju, kurā redzams – skatuves mākslinieks ticis pie romantiska tetovējuma.

Gada izskaņā Andris Kivičs paziņoja par šķiršanos sievas un divu bērnu mātes Madaras un attiecību uzsākšanu ar sabiedrības dāmu Lieni Skulmi. Kopš tā laika mīlnieki nav skopojušies ar mīlas pilniem kadriem sociālajos tīklos.

Pašā jaunā gada sākumā Kivičs atbalstītājiem nodemonstrējis vēl vienu mīlestības apliecinājumu mīļotajai Liene – viņš zem plaukstas locītavas ietetovējis sirdsdāmas iniciāļus L.S. un sarkanu sirsniņu. Tāpat tetovējumu rotā vārds ”soulmates” jeb “dvēseļu radinieki” un datums 9.11.2018. – laiks, kad pāris uzsāka kopdzīvi.

Arī Liene tikusi pie identiska tetovējumu ar mīļotā iniciāļiem.

Kivičs vairākkārt intervijās norādījis, ka ar Lieni jūtas kā viena ābola divas pusītes jeb dvēseļu radinieki.

”Esmu trīsreiz bijis precējies, dzīvē esmu redzējis daudz. Šo mīlestību uzskatu par Dieva dāvanu. Vairs pat neticēju, ka tāda mīlestība iespējama.

Sajūta tāda, it kā es visu dzīvi būtu ceļojis pa pasauli un beidzot esmu nonācis mājās. Manī ir iestājies tāds miers. Pēc gada, kad manī bija absolūts tukšums, tagad šķiet, ka viss ir atkal kārtībā,” runājot par jaunajām attiecībām, sarunā ar Skaties.lv smaidīja Andris.

Tāpat skatuves mākslinieks gadu mijā dalījies ar foto, kurā redzams skūpstāmies ar savu mīļoto Lieni.

”Ja tev ir miljons, tu tik un tā nevari to nopirkt. Jo neviens nezina, kur tas pārdodas,” bildīti papildinājis mūziķis.

 

View this post on Instagram

 

Ja Tev ir miljons, Tu tik un tā nevari to nopirkt.Jo neviens nezin, kur tas pārdodās.

A post shared by Andris Kivics (@andriskivics) on

19 komentāri