Keitija Perija pikantā Ziemassvētku vecīša tērpā sajūsmina fanus

0 Komentāru
Keitija Perija pikantā Ziemassvētku vecīša tērpā sajūsmina fanus

Ziemassvētku gaidīšanas laikā ne pa jokam sarosījušās pasaules mūzikas zvaigznes, un šonedēļ ar tematisku videoklipu savus talanta cienītājus iepriecinājusi amerikāņu popzvaigzne Keitija Perija.

Dziedātāja Keitija Perija decembra sākumā plašākas sabiedrības novērtējumam nodevusi videoklipu, kas tapis pērn izdotajam hitam “Cozy Little Christmas”. Krāšņais klips jau paspējis sajūsmināt simtiem tūkstošu fanu.

Cienītāju īpašu uzmanību izpelnījies Perijas draiskais ietērps, kurā viņa kopā ar Ziemassvētku vecīti bauda brīvdienas siltajās zemēs. Popzvaigzne tērpusies Ziemassvētku vecīša tērpa sievišķīgi pikantā versijā – sarkanbaltā bodijā, kuram pieskaņojusi garus cimdus, tematisku cepuri un rotas.

Kā komentāros sajūsminājušies ļaudis, redzētais ir pilnīgi satriecošs un šis ir labākais Ziemassvētku vecītis, kāds redzēts.

Līdz ar jauno videokipu Keitija Perija nākusi klajā arī ar savu Adventes kalendāru, faniem apsolot vietnē “Instagram” katru dienu līdz pat Ziemassvētkiem sarūpēt pa pārsteigumam.

Noskaties!

0 Komentāru