Katy Tindemark salīdzina tautas noskaņojumu Zviedrijā un Latvijā

9 komentāri
Katy Tindemark salīdzina tautas noskaņojumu Zviedrijā un Latvijā
FACEBOOK

Vērojot ”Covid-19” izplatību, dziedātāja, vijolniece Katy Tindemark sākusi klausīties dažādu valstu ziņu programmas un salīdzināt dzirdēto. Tas viss rada mūziķē nesaprašanu! Katy paziņo, ka vēlas saprast, kāpēc daudzas valstis izolējas, slēdz robežas, bet ir tādas valstis tādas kā Zviedrija un Anglija, kur gandrīz vispār nekas netiek darīts!

Sarunā ar portālu Skaties.lv Katy stāsta, ka prot angļu, zviedru, itāliešu, franču, latviešu, spāņu un krievu valodu, tāpēc seko līdzi šo valstu ziņu pārraidēm un diskusijām.

”Būtu dīvaini, ja meita atrastos Zviedrijā, bet es Latvijā.” Pirms robežu slēgšanas Katy Tindemark pamet dzimteni

”Neesmu ne infektologs, ne politologs, bet, klausoties dažādas ziņas, sāku uztraukties. Gribu dzirdēt izskaidrojumu, kāpēc dažas valstis dara tā kā Latvija – slēdz skolas, aizliedz pasākumus, izolējas, bet ir tādas valstis kā Anglija un Zviedrija, kur praktiski netiek darīts nekas,” jautā Katy.

16. martā Zviedrijā notikusi liela preses konference, kurā valsts galvenais infektologs atklāja savu, tātad valsts teoriju – ar ”Covid-19” saslims visi, tas ir jāpieņem.

”Viņš teica, ka visi piesardzības pasākumi tiek veikti, lai nenotiktu masveida saslimšana, jo tādā veidā cietīs ekonomika un var rasties masu panika. No pašas saslimšanas nevar izbēgt, gluži kā no jebkura cita vīrusa. Visi saslims, bet daudziem izveidosies imunitāte pret ”Covid-19”,” dzirdēto pārstāsta Katy.

Daudziem tiek dota iespēja strādāt mājās, vecāki var izvēlēties laist bērnus uz skolu vai tomēr ne, vecāka gadagājuma cilvēki tiek aicināti palikt mājās.

”Mēs ar meitas tēvu izlēmām nelaist Elizabeti uz skolu. Ja teorija ir patiesa un visi saslimsim, negribētos tagad nokļūt slimnīcā, kad nav brīvu vietu un valda panika. Arī izpratne par vīrusu vēl nav līdz galam izveidojusies,” prāto Katy.

Mūziķe zina, ka Zviedrijā ir nedaudz vairāk par 1000 inficētajiem un septiņi jau miruši, bet visi bijuši vecuma kategorijā pēc 70.

Latviešu dziedātāja Katy Tindemark Anglijā kronēta par māmiņu ar visperfektāk trenēto augumu

Mūziķe apzinās, ka vīrusi rodas mutācijas ceļā un tāpat vien viņi nepazūd, to “mērķis” ir attīrīt sabiedrību, tas skan necilvēcīgi, bet fakts.

”Konferencē teica, ka slimniekus pārbaudīs pēc stratēģijas – smagi slimie būs slimnīcā, bet tie, kuri var normāli elpot, dzīvos mājās un pašiem būs jāpārvar slimība,” stāsta Katy.

Dzirdot Zviedrijas stratēģiju, redzot, ka gandrīz netiek veikti nekādi drošības pasākumi un tajā pašā laikā, redzot Latvijas un Itālijas piemēru, mākslinieci pārņem nesaprašana un bažas. Divi dažādi veidi, kā rīkojas ar ”Covid-19”, bet kurš ir pareizāks?

”Anglijai bija līdzīga stratēģija kā Zviedrijai, bet nu viņi sākuši saprast, ka ”ballīte” var beigties slikti. Pēc zinātnieku aprēķiniem, neko nedarot, ceturtā daļa valsts var nomirt, un tie ir – 250 000 tūkstoši cilvēku. Nu Anglija “kaļ” aizsardzības plānus,” šausminās Katy.

Vadoties no Zviedrijas infektologa teiktā, patiesie pandēmijas apmēri būs redzami tikai tad, kad visi būs saslimuši. Tad varēs redzēt, kuri izveseļosies, kuriem izstrādāsies imunitāte pret ”Covid-19”, kuri aizies viņsaulē.

Katy Tindemark neslēpj, spēlēšana ielās ne vienmēr ir ”rožaina”. Uzzini, cik iespējams nopelnīt stundas laikā!

”Visām Eiropas valstīm ir jānonāk pie vienas teorijas un risinājuma. Ja valstis būs tikai par sevi, nonāksim pie tā, ka nebūs vairāk Eiropas Savienības, jo nācijas gluži vienkārši nespēs pieņemt kopīgus lēmumus,” tā Katy.

Mūziķe aicina izolēt sevi no apkārtējās sabiedrības un turēties pretī vīrusam, iespējām saslimt. Ja Zviedru infektologa teorija ir pareiza, labāk saslimt vēlāk, kad par vīrusu ir vairāk informācijas un tas neizraisa paniku pašos un ārstos.