Katy Tindemark pievērsusies fitnesam un pikantos foto izrāda pirmos rezultātus

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

1 komentārs
Katy Tindemark pievērsusies fitnesam un pikantos foto izrāda pirmos rezultātus
Publicitātes foto

Dziedātāja Katy Tindemark ir pazudusi no aktīvās Latvijas mūzikas dzīves, māksliniece joprojām pelna iztiku ar mūziku, papildus pilnveido vokālās un vijoles spēles prasmes. Nu tam pievienojies arī fitness. Katy priecājas par gūtajiem rezultātiem un sociālajos tīklos publisko dažādas seksīgas bildes, kurās izrāda jauniegūtās auguma formas. Sarunā ar portālu Skaties.lv māksliniece atklāj, kā pievērsusies fitnesam.

Tu dziedi, spēlē vijoli, komponē dziesmas un nu vēl fitness?

Nevaru teikt, ka fitnesam pievērsos tikai tagad, jau no bērnības taisu dažādus vingrinājumus. Man nekad nav interesējusi vienkārši staigāšana pa celiņiem vai Bārbijas tipa kostīmu atrādīšana ”uzkačātiem” puišiem.

Ir atšķirība starp sporta zāles apmeklēšanu un nopietnu pievēršanos fitnesam.

Esmu ziņkārīga un, neskatoties uz to, ka patīk būt “pofigistei”, es vienmēr mācos kaut ko jaunu, kas, protams, patīk. Patīk dziedāt, patīk spēlēt vijoli, patīk runāt dažādās valodās un patīk fitness.

Par fitnesu neko neesmu tā īsti mācījusies. Tāpēc šogad izlēmu iedziļināties šajā nozarē, apvienot gan praktiskās, gan teorētiskās mācības. Lai motivētu sevi uz vajadzīgo rezultātu sasniegšanu, lai uzbūvētu atlētisku ķermeni, esmu pieteikusies sacensībām, kurās ir piedāvātas tās kategorijas, kurām es spēšu sagatavoties septiņu, astoņu mēnešu laikā.

Vai šādi konkursi ir pielīdzināmi skaistuma konkursiem?

Protams, šāda tipa sacensības var pielīdzināt skaistuma konkursiem, tikai konkursanti ir ar atlētiski uzbūvētiem  ķermeņiem. Fitnesa un ”bodibildinga” sacensības ir liels izaicinājums, jo prasa ilgu sagatavošanos. Nevar nepieminēt disciplīnu daudzu mēnešu vai pat gadu garumā, to visu pavada atteikšanās no garšīgiem produktiem un alkohola.

Foto: personīgais arhīvs

Jau šajā rudenī piedalīsies vairākos konkursos, kādās kategorijās plāno startēt?

”Fit Mum”, ”Bikini Fitness” un ”Fit Model of Scandinavia”. Konkursi notiks Stokholmā un netālu no Londonas. Saņēmu piedāvājumu piedalīties Stokholmas ”Fit Model” konkursā, vēlāk atradu kategoriju māmiņām, kurām fitness spēlē lielu lomu dzīvē. Šajā konkursā liela nozīme ir spējai parādīt ne tikai ķermeņus, bet arī harismu un to, cik feini ir būt māmiņai un tajā pašā laikā sportiskai, dzīvespriecīgai.

Netālu no Londonas notiekošajā konkursā ir arī kategorija ”Bikini Fitness”, tai visvairāk pielīdzināma mana ķermeņa un muskuļu attīstības stadija. Neviena no šīm kategorijām nepieļauj ”pārkačātu” ķermeni, tāpēc sievišķīgumu zaudēt negrasos.

Vai šajā kategorijā vēlies palikt?

Mani vairāk piesaista ”Shape” kategorijas ķermeņi. Pēc muskulatūras attīstības tā ir nākamā kategorija aiz ”Bikini Fitness”. Lai to sasniegtu man vēl vajadzīgs laiks, pagaidām muskuļu attīstība nav tik liela. ”Shape” meitenes joprojām izskatās sievišķīgas, bet jau ar ļoti labi attīstītu muskuļu reljefu.

Kam tev to visu vajag?
Man to vajag, lai es būtu laimīga. Darba process, kas ved pie rezultāta, ikdienā dod daudz spēka, daudz smaidu, dzīve paliek interesanta! Vasarā un rudenī mana dzīve paies, veltot laiku fitnesam, vijolei un vokālam. Joprojām esmu mūziķe un turpinu mācīties vokālu, vijoli, trenējos, esmu arī pieteikusies Sporta Akadēmijā apgūt fitnesa trenera profesiju. Vēlos būt izglītota, ne tikai kvalificēta fitnesa trenere.
Cik bieži esi atrodama sporta zālē?

Sešas reizes nedēļā. Treniņiem ir dažāda slodze, kāju dienu nekādi nevar salīdzināt ar dienu, kad ”kačāju” tikai presīti.

Pievēršanās sportam izmainīja arī tavu ēdienkarti. Ko tu ēd tagad?

Ēdu samērā daudz un pieturos pie noteikta ēšanas režīmā. Pirmajā dienas pusē ēdu produktus, kuri satur gan ogļhidrātus, gan olbaltumvielas. Vakarpusē izvairos no ogļhidrātiem. Šo principu iesaku visiem, kuri man jautā, kā nomest svaru vai vismaz nepieņemties tajā.

Tātad nekad, nekad nekādus čipsus, kūciņas?

Ja pierodi neēst saldumus, ļoti sālītus vai treknus ēdienus, tad arī negribas. Es pierodu pie noteikta ēdiena un viss. Ja kādreiz ko ļoti sagribas, aizeju uz veikalu, nopērku un apēdu. Varbūt mazā daudzumā, bet apēdu.

Tu pieminēji dažādas fotosesijas, kurās piedalies Zviedrijā!

Zviedrijā es piestrādāju kā foto modele. Interesanti, ka manā modeles profilā ir rakstīts, ka piedalos tikai apģērbu un apakšveļas fotosesijās, bet teju visas sesijas beidzas ar manu lūgumu uztaisīt erotiska rakstura bildes. Šajās bildēs neko intīmu nevar redzēt, bet esmu kaila. Es nekautrējos, jo nekā perversa tur nav! Neviens nav mazs bērns, lai kautrētos, turklāt fotogrāfi katru dienu redz kailas sievietes un skaistākas par mani. Nenoliegšu – man patīk, kā mans ķermenis izskatās bez apģērba.

Kā motivēt cilvēkus, kuri ir gatavi notievēt, bet gaida pēdējo grūdienu, lai to uzsāktu?

Kamēr cilvēks nesāks spert vajadzīgos soļus pretī savādākai pārtikai un sporta zālei, nekas nesanāks. Viss ir atkarīgs no prioritātes, no izvēles, jo tieši izvēle palīdzēs tevi padarīt laimīgāku. Ko tu izvēlies? Būt slaidam, bet ikdienā atteikties no garšīgumiem un regulāri trenēties; vai būt tādam, kāds esi un neatteikt sev ēdienā un foršos tusiņos ar jautrajiem dzērieniem? Abiem variantiem ir tiesības pastāvēt bez nosodījuma. Galvenais, lai mēs atrodam to, kas padara mūs laimīgus.