Katy Tindemark pabeigusi mācības. Prakses projektu māksliniece uzrakstījusi ar telefona palīdzību!

2 komentāri
Katy Tindemark pabeigusi mācības. Prakses projektu māksliniece uzrakstījusi ar telefona palīdzību!
INSTAGRAM

Dziedātāja, vijolniece, bikini fitnesa konkursu dalībniece Katy Tindemark pabeigusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju un nu var sevi dēvēt par profesionālu fitnesa treneri. Katy ir lepna par savu panākumu!

Par lielisko notikumu dziedātāja paziņojusi atbalstītājiem un draugiem ar sociālā tīkla ”Facebook” palīdzību.

Māksliniecei ir liels prieks, ka izdevies pabeigt mācības, jo pēdējā gada laikā viņa vairākkārt zvanījusi akadēmijai, lai informētu, ka mācības būs jāpārtrauc.

Seksīgā dziedātāja Katy Tindemark muzicē Spānijas labākajās viesnīcās

Kas gultā ir labāks: vīrietis vai sieviete? Biseksuālā Katy Tindemark runā atklāti

Katy dzied uz kuģa, uzstājas dažādos pasākumos, audzina meitu, piedalās bikini fitnesa sacensībās, gatavojas šīm sacensībām. Papildus visam bija jāmācās jaunas dziesmas Spānijas muzikālajam projektam. Tas viss prasīja daudz laika.

Mūziķei apvienot radošās lietas un akadēmiju licies neiespējami. Pateicoties meitas tēva, draugu atbalstam, viss izdevies, un nu viņa var sevi dēvēt par C kategorijas treneri.

”Starp citu, runājot par 21. gadsimtu, viss prakses projekts tika uzrakstīts ar telefona palīdzību, izmantoju aplikāciju ”Word”. Datora man nav,” sociālajā tīklā raksta Katy.

Izlaidums dziedātājai būtu 28.jūnijā, bet viņa to neapmeklēs, jo atradīsies Spānijā, kur jauna, muzikāla projekta ietvaros uzstājas populārākajās valsts viesnīcās.

Četri konkursi, četras uzvaras. Dziedātājas Katy Tindemark fitnesa veiksmes stāsts