Kaspars Pudniks šovasar gandrīz gājis bojā. “Eņģeļi nosargāja.”

24 komentāri
Kaspars Pudniks šovasar gandrīz gājis bojā. “Eņģeļi nosargāja.”
Privātais arhīvs

Bijušais grupas ”Riči” dalībnieks, mūziķis Kaspars Pudniks sava jaunā projekta “Paldies tev, draugs” ietvaros klausītāju vērtējumam nodod jaunu dziesmu “Mīlasstāsts” un aicina uz koncertizrādi “Ceļojošais vijolnieks”. Arī kā pasākumu vadītājam šovasar darba tik daudz, ka noguruma dēļ gandrīz zaudējis dzīvību uz ceļa.

”Spēlēt uz vijoles ar trīs stīgām četru vietā un izmantot lociņu, uz kura ir tikai 20 procentu no nepieciešamā astru daudzuma – ir jāmāk! Un jādara viss tieši tā, lai neviens to nemaz nepamanītu,” saka skandalozu slavu ieguvušais mūziķis un producents Kaspars Pudniks.

Ja kāds nodomāja, ka nu gan nodzīvojies, ka nevar pat stīgu nopirkt, tad viss nav tik traki. Izrādās, Pudniks gatavo īpašus priekšnesumus koncertizrādes ”Ceļojošais vijolnieks” programmas ietvaros.

”Patlaban ir ļoti noslogots laiks un kā pasākumu vadītājam darba vasarā ir daudz. Nereti neatliek laika pat normāli izgulēties šajā karstumā, kā rezultātā, braucot no pēdējām kāzām, nogurums bija tik liels, ka pamodos, stūrējot auto pretējā joslā. Eņģeļi nosargāja,” portālam Skaties.lv atklāj Pudniks.

Ja reiz nav laika atpūsties, tad atrast kādu mūzikas veikalu, lai iegādātos stīgas, vēl jo mazāk.

”Parasti jau ir rezerves stīgas tādiem gadījumiem, jo stīgas plīst. Un šovasar, kad ir tik liels karstums, tās plīst biežāk. Pēdējā saplīsa tieši koncerta laikā, visiem bija ļoti ”jautri”, kā es tikšu līdz skaņdarba beigām, stīgai karājoties pār vijoles korpusu, bet man nav jāpierod.

Spēlējot kaislīgu un mazliet agresīvu mūziku, klausītājiem dažkārt šķiet, ka tūlīt tā vijole izšķīdīs manās rokās visu acu priekšā. Taču vēl tā nav bijis, lai gan astri iet pa gaisu un stīgas mēdz plīst, kā parasti visnepiemērotākajā brīdī,” atklāj vijolnieks.

Patlaban kopā ar apvienības ”Paldies tev, draugs” mūziķiem tiek gatavota jauna koncertizrāde ”Ceļojošais vijolnieks”.

”Starp citu, šajā programmā tieši paredzēts mans solo uz vienas stīgas, tādēļ līdz 22. septembrim, kad būs pirmais koncerts Kuldīgā, vēl divas stīgas varu atļauties pazaudēt,” smaida mūziķis.

Jaunajā programmā skanēs skaistākās un jutekliskākās latviešu mīlas dziesmas, vēl nedzirdētu dziesmu pirmatskaņojumi, priecēs eksotisko deju teātris, pārsteidzoši dueti, krāšņi tērpi, latvieša Andra Daņiļenko jodelēšana Šveices kalnos, veltījums Latvijas simtgadei, Jāņa Krūmiņa nepārspētā upes deja jeb riverdance, karstasinīgas romu melodijas, Antras Ozolas mobilais duets internetā, latviešu izcelsmes itāļu mafiozo solo uz zelta saksofona, studenta jaunā dziesma, Pudnika vijoles solo uz vienas stīgas, jautri monologi un humora pilni dialogi un vēl daudz dažādu spraigu un aizraujošu priekšnesum, kā arī īpašie viesi.

Apvienības “Paldies tev, draugs” jaunā dziesma “Mīlasstāsts”

24 komentāri