Pievienot komentāru

Ziemassvētku gaidīšanas laikā tradicionāli daudzas pašmāju mūzikas zvaigznes savus fanus iepriecina ar tematiskām dziesmām. Arī multimākslinieks Kašers klausītāju uzmanībai nodevis jaunu dziesmu ”Būtība”, ko Ziemassvētkiem veidojis kopā ar savu radošo komandu.

Kašers, īstajā vārdā Kaspars Blūms-Blūmanis, atpazīstamību Latvijas šovbiznesā un mūzikas aprindās ieguva, piedaloties muzikālajā realitātes šovā “O Kartes skatuve”. Pēc TV projekta viņš darbojies gan kā pasākumu režisors un vadītājs, gan arī kā stila eksperts.

Adventes laikā Kašers klausītāju vērtējumam nodevis paša sacerētu dziesmu ”Būtība”.

”2018. gads man ir bijis ļoti nozīmīgs – gan personiskajā dzīvē, gan radošajā jomā. Daudz emociju, sajūtu, pārdomu, sarunu un arī cīņas. Bet izjustais nav licis man izbalēt, drīzāk pretēji – iet uz jauniem mērķiem un virsotnēm.

Kopā ar “Kašera sapņu fabrikas” radošo komandu esam gatavi mirdzēt un sajūtas izteikt mūzikā, tāpēc šķiet, ka dziesmā “Būtība” ietverta teju visa aizvadītā gada sajūtu un krāsu gamma,” stāstot par dziesmas tapšanu, uzsver tās autors Kašers.

Dziesmu producējis DJ Dween, bet teksta un mūzikas līdzautores, kā arī skanīgo balsu īpašnieces ir Katrīna Cīrule, Signe Nuķe un Sabīne Blūma-Blūmane.

Drīzumā skatītājus priecēs arī dziesmas video versija.

Dziesma ”Būtība” ir muzikālās izrādes ”Eglītes” tituldziesma. Muzikālā izrāde priecē bērnus lielākajās Latvijas pilsētās, iededzot svētku egles un uzburot Ziemassvētku brīnumu ikvienā sirsniņā.

”Lai patiesi mīļi svētki un katram izdodas atrast savu visskaistāko eglīti!” novēl Kašers.