Par pēdējās nedēļas aprunātāko mākslinieci Latvijā kļuvusi Evija Vēbere, kura simtgades koncertā pārsteidza ar visai inovatīvu versiju par slaveno ”Svētku dienu”. Pirms akli kliegt līdzi tiem, kuri spriež, ka meitene ”samaksājusi” par iespēju publiski uzstāties vai ir kādas ietekmīgas personas radiniece, vērts iepazīties ar meitenes izglītību un painteresēties par panākumiem.

Atpakaļ uz rakstu

24 komentāri

 • Reklāma

  Reklāma

  Pēc manām domām Evijai Vēberei ir izdevusies reklāma. Viņu tagad pazīst un par viņu runā, vārdu sakot dotajā brīdī populāra. Reklāma izdevusies.
 • Raimis
 • Kavētāja

  Kavētāja

  Ir 3.decembris un tikko noskatījos raidījumu Aizliegtais paņēmiens, un tomēr nolēmu saņemties un noskatīties video ar Evijas Vēberes 18.novembra uzstāšanos, jo tak nevarēju iedomāties, ka tas bija jāizdara jau pusotru nedēļu atpakaļ! Un ak jel - pamodos no ļauna murga, vaaaai manu diiieeeeniņ - tam meitēnam tak noteikti kā minimums bija migrēna un pamatīgas vēdergraizes! Mana nākošā gada apņemšanās ir sekojoša - klausīt savu sirdsbalsi un vairs nekad NEKAD neko tādu neklausīties!
 • Aliss
 • Aliss
 • Drausmas
 • jautājums

  jautājums

  Šāda tipa dziedātāji Latvijā netrūkst, ar vai bez izglītībām. Katrā pilsētā var uztasīt 18+ koncertus ar tādiem, pat talantīgākiem(stilistiski).
  Tik jautājums Sējānam. Ko tad tik traki kritizē x-faktora dalībniekus, sarkastiski un ņirdzīgi piekasoties par dziedāšanu??? Kkas te nav pareizi ar to pareizi un nepareizi. Kam tad māca visus darīt pareizi? Kas notiks, ja tagad visi darīs kā Vēbere?
  Vakar biju uz džeza koncertu, kur cilvēki bez izglītības spēlēja un dziedāja, darot to hobija pēc, sev un citiem par prieku. Nu necentās tamdēļ kropļot sapratni par mākslu.
 • lol

  lol

  Izklausās, ka medijos tagad masveidā cenšas ietekmēt sabiedrisko domu un promotēt šito čiksīti, bet pārējie , ķipa, galīgi neko nesaprot no mūzikas.
 • Liene

  Liene

  Kāda starpība kāda izglītība... Ja dzied briesmīgi, tad dzied briesmīgi! Un izglītība neko nemaina! Un raksta autotam - starp citu tie dīvāna ekspererti ir tie kas maksā vai nemaksā par koncertiem
 • Aija S.

  Aija S.

  Biju koncertā, kur pirmo reizi dzirdēju Eviju. Un nesapratu vai tas ir joks vai nē, necik nebiju sajūsmā. Bet nu pēc visas šīs ažiotāžas paklausījos viņas albumu Sirdsbūt un godīgi jāsaka - neparasti, nav man pierastais stils, bet nu talants ir un patika.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!