Kas patiesībā ir un ko par ap sevi sacelto jezgu domā dziedātāja Evija Vēbere

26 komentāri
Kas patiesībā ir un ko par ap sevi sacelto jezgu domā dziedātāja Evija Vēbere
LETA

Par pēdējās nedēļas aprunātāko mākslinieci Latvijā kļuvusi Evija Vēbere, kura simtgades koncertā pārsteidza ar visai inovatīvu versiju par slaveno ”Svētku dienu”. Pirms akli kliegt līdzi tiem, kuri spriež, ka meitene ”samaksājusi” par iespēju publiski uzstāties vai ir kādas ietekmīgas personas radiniece, vērts iepazīties ar meitenes izglītību un painteresēties par panākumiem.

Pēdējo nedēļu Evija tiek kritizēta un pelta. Komponists Mārtiņš Brauns paziņojis, ka viņa izķēmojusi viņa dziesmu un pat bijis gatavs tiesāties ar talantu. Brauna komentāru lasi TE!

Kamēr dīvāna eksperti steidz lādēties par diletantu laišanu uz skatuves, žurnāls ”Kas Jauns” atklāj, ka tāda iesācēja meitene nemaz nav – viņai ir visai iespaidīga muzikālā izglītība.

Evija absolvējusi Ventspils Mūzikas vidusskolu, bet pēc tam skolojusies Nīderlandē, apgūstot džeza mūziku. Meitene izdevusi solo albumu un pati strādā Ventspils Mūzikas skolā. ”Droši vien tagad izšķīstu, ja nebūtu manas līdzšinējās pieredzes.

Tā palīdz bruņoties un neieiet pavisam iekšā savā iztēles pasaulē, jo vistrakāk iespējams apmaldīties tikai savā galvā. Grūti nodefinēt, kā es to visu šobrīd redzu…” žurnālam jezgu, kas sacelta ap viņas dziedājumu, komentējusi Evija.

Viņa piebildusi, ka rezonansi nepiedzīvo pirmo reizi – starp klausītājiem vienmēr esot bijuši tie, kuriem patīk, un tie, kuri nesaprot.

Uzstāšanās koncertā ”Mīlestības vārdā” noteikti nav bijusi Evijas debija uz skatuves – meitene nospēlējusi jau vairāk nekā 100 koncertu, tāpēc šis mazais jandāliņš viņas pārliecību par sevi uz skatuves neietekmēs.

”Man ļoti žēl, ja esmu kādam nodarījusi pāri, tāds nebija mans mērķis,” tā Evija par tiem, kuri turpina vārīties, kritizējot viņas sniegumu, piebilstot, ka šī pieredze likusi aizdomāties par mūsu sabiedrību kā tādu un saņemt mācību, kādi varam būt cits pret citu.

Mīlēt vai nesaprast?

26 komentāri