Kas gultā ir labāks: vīrietis vai sieviete? Biseksuālā Katy Tindemark runā atklāti

4 komentāri
Kas gultā ir labāks: vīrietis vai sieviete? Biseksuālā Katy Tindemark runā atklāti
PERSONĪGAIS ARHĪVS

Dziedātāja, fitnesa modele, vijolniece Katy Tindemark nekad nav slēpusi, ka ir biseksuāla un attiecību izveidē nevērtē dzimumu, bet gan pašu cilvēku. Sarunā ar portālu Skaties.lv dziedātāja atklāj, kādi ir plusi romantiskās attiecībās ar sievieti un ar vīrieti.

Mūziķe dzīves laikā ir bijusi attiecībās gan ar vīriešiem, gan sievietēm un viņa nenožēlo neko no iegūtās pieredzes, jo pieredze mūs dažādo un padara par to, kas mēs esam.

Katy nekad nav slēpusi savu biseksualitāti, jo nedomā, ka tas ir kas tāds, kas būtu jāslēpj un par ko būtu jākaunas vai jāmelo apkārtējiem.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Katy stāsta, ka, pirmkārt, ir jāmīl cilvēks, ja mīli, seksā atšķirības nav. Sekss sniedz morālo gandarījumu, fiziskais pielāgojas emocionālajam.

”Ja ir mīlestība, vari gulēt ar vīrieti vai sievieti un saņemsi vienādu baudas devu, tāpat uzbudināsies, tāpat izbaudīsi procesu. Kā nekā mīlestības apziņa slēpjas smadzenēs, ne orgānos,” tā Katy.

Dziedātāja saprot, ka sievietei un vīrietim ir dažādi seksuālie orgāni, bet mīlestība pārņem visu, ja mīli cilvēku, izjūtas ir tikpat stipras.

”Ja ir fantāzija, var aizvietot visu, arī detaļas, kuras ir vīriešiem un nav sievietēm, eksistē palīglīdzekļi, pirksti,” smejas Katy.

Ja nav mīlestības, bet vienkārši simpātija un gribas izbaudīt mirkli, tad sekss ir ļoti atšķirīgs. Katy uzsver, ka ar vārdu sekss domā visu intīmo procesu, ne kādas tā daļas, pieskārieni nav sekss.

”Īslaicīgs sekss ir baudāmāks ar vīrieti, vīrieša fizioloģija ir vairāk piemērota, lai dotu sievietei baudu. Sieviete sievieti nespēs tā apmierināt, kā to spēj vīrietis. Tomēr, ja patīk ilgstoša mīlēšanās, tad labāk ir ar sievieti, jo mūsdienās vīrieši ir tādi ļoti ātri,” smejas dziedātāja.

Katy skolas laikā ir dzīvojusi kopā ar sievieti, šobrīd viņa nespēj pateikt, vai viņu mīlēja, vai bija vienkārši simpātija, bet pieredze no šīm attiecībām bijusi laba. Mūziķes dzīvē bijusi cita sieviete, kuru viņa mīlējusi no visas sirds.

”Dzīvot kopā ar sievieti ir daudz vienkāršāk un emocionāli mierīgāk. Vīrietis bieži vien nesaprot, ko vēlamies, mēs nesaprotam, ko viņš vēlas, bet sieviete sievieti saprot vienmēr. Esot ar vīrieti, jāmācās pielāgoties, ar sievieti nekas nav jāmācās, sievietes izjūt viena otru,” tā Katy.

Katy stāsta, ka sievietei un vīrietim ir dažāda attieksme pret mīlestību. Viņa mīl, jo tiek mīlēta, viņš mīl, jo saņem seksuālu baudu. Sievietes mērķis ir mīlestība, sekss ir tikai līdzeklis, vīrietim mērķis ir sekss, bet mīlestība ir līdzeklis.

”Ir daudz sievietes, kuras nav ne lesbietes, ne biseksuālas, bet labprāt eksperimentē ar citām dāmām. Tādas skaistules vienmēr izvēlēsies ļoti sievišķīgas lesbietes, bet nekad nespēs viņas mīlēt tā, kā mīl vīriešus. Šādām sievietēm sekss ar otru sievieti ir spēlīte, piedzīvojums,” skaidro Katy.

Pati viņa sevi uzskata par biseksuālu un spēj mīlēt sievieti tikpat spēcīgi kā vīrieti. Biseksualitāte nav spēlīte, piedzīvojums vai sevis izzināšana.

Jau kādu laiku Katy praktizē tantrisko seksu. Tas ir emocionāls sekss ar speciālu elpošanu, emocionālo tuvību, vairāk kā enerģiju apmaiņa. Šādā seksa veidā var nebūt fiziski seksuāls kontakts starp partneriem.

”Protams, ir jābūt simpātijai, nevar ar jebkuru cilvēku nodarboties ar tantrisko seksu. Esmu mēģinājusi šo seksa veidu ar vīrieti, esmu atvērta to pamēģināt arī ar sievieti. Būtu interesanti,” aizdomājas Katy.

Māksliniece aizdomājas, ka tantriskajā seksā sieviete kā partnere varētu pārspēt vīrieti, jo šeit nedarbojas fizioloģija, bet gan emocionalitāte, apmaiņa ar enerģiju.

”Runājot par manu attiecību statusu, esmu brīva. Esmu atvērta gan sievietēm, gan vīriešiem. Neuztveriet šo kā vēlmi iepazīties, kā reklāmu. Man abu veidu partneri liekas pieņemami. Mīlestība ir mīlestība, tai nav dzimumu ir sajūtas, emocijas un ”uguntiņa”,” nobeidz Katy.

4 komentāri