”Karsti”! Eirovīzijas uzvarētāji ”Måneskin” radījuši provokatīvu videoklipu

2 komentāri
”Karsti”! Eirovīzijas uzvarētāji ”Måneskin” radījuši provokatīvu videoklipu
PUBLICITĀTES FOTO

65.starptautiskajā ”Eirovīzijas” dziesmu konkursā uzvaras laurus plūca Itālija un grupa “Måneskin”. Muzikālā apvienība izdod jaunu singlu un video.

“Måneskin” jauno video platformā ”Youtube” publiskoja pirms 14 stundām un ir saņēmuši jau vairāk nekā četrus miljonus skatījumu.
Grupa izdevusi dziesmu angļu valodā – ”I wanna be your slave”.

Grupas singli ”Beggin” un ”I wanna be your slave” šobrīd ir #1 un #10 populārākās dziesmu straumēšanas platformas ”Spotify” Top 50 vispasaules topā.

Oficiālais video ievilina skatītājus pasaulē, kur aizliegtās vēlmes ir apvienotas ar nelielu upurēšanos. Kā superzvaigznes no drosmīga, nefiltrēta dzīvā šova, ”Måneskin” perfekti atspoguļo dziesmas noskaņu un vārdus, kur vairāki anti-estētiski tēli izpauž savu seksuālitāti dziļās niansēs. Šī antinomija, kas ir ikkatrā no mums ir tas, kas padara mūs par cilvēkiem – nepilnīgiem un grēkotājiem un kas arī reizēm alkst atriebības.

Videoklipa komentāros muzikālā apvienība saņem komplimentus – vēlos apmeklēt grupas koncertu, dziesma ”uzspridzinās” internetu, seksuāla brīvība, lieliski ritmi, viņi visi ir tik seksīgi.

2 komentāri