Kārdinoši foto: Alekss Silvērs Spānijā bauda pavasari un izrāda uztrenēto torsu

2 komentāri
Kārdinoši foto: Alekss Silvērs Spānijā bauda pavasari un izrāda uztrenēto torsu
PUBLICITĀTES FOTO

Dziedātājs Alekss Silvērs nedēļu pavadījis Spānijā, kur devies patverties no Latvijas vēsā laika un beidzot izjust īstu pavasari. Nobaudīti nacionālie ēdieni, uzņemts D vitamīns un mākslinieks atgriezies mājās enerģijas un pozitīvisma pilns.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Alekss atklāj, ka nav varējis nosēdēt Rīgā, kur visu laiku ir ziema, gribējies baudīt saules siltumu un atrasties blakus jūrai.

Dziedātājam patīk Spānija, viņš valstī ir viesojies vairākkārt un tā ir vieta, kur viņš gribētu lidot vēl un vēl.

”Ceļoju uz mazu kūrorta pilsētu Salou, bet paviesojos arī Tarragonā, Barselonā un Reus. Tarragona ir īpaši skaista, ja runājam par vecpilsētām un skaistiem vēstures pieminekļiem. Reus un Barselona ir vairāk izklaides pilsētas, toties Salou ir kūrorts ar daudz veikaliem un skaistu jūras promenādi,” stāsta Alekss.

Mūziķis speciāli izvēlējās nosauktās vietas, lai spētu baudīt no visa pa daļiņai, lai nebūtu tikai laiska atpūta, ballītes, vēstures izzināšana, bet viss kopā.

Vīrietim sevi ir jākopj! Alekss Silvērs atklāj savus skaistuma noslēpumus

Alekss priecājas, ka gaisa temperatūra nav bijusi zemāka par plus 18 grādiem, tas ļāvis justies gandrīz kā vasarā un palīdzējis iegūt patīkamu iedegumu.

Kā jau īsts gardēdis arī Spānijā Alekss atradis ar ko panašķoties, čurros – eļļā vārīts cepums, kuru pasniedz ar šokolādes mērci un hamons – vītināta gaļa, palutināja mākslinieka garšas kārpiņas.

”Esot tirgū, var ēst visu un par ļoti zemām cenām, viss ir ļoti garšīgs un vismaz divas reizes lētāks, kā Latvijas tirgos,” atklāj Alekss.

Nu Alekss atgriezies Latvijā un Spānijā iegūto enerģiju, prieku, pozitīvismu izmantos jaunu dziesmu ierakstos.

2 komentāri