Kapteinis Reinis piedāvā dziesmu “Šeit nav Amerika”

Pievienot komentāru
Kapteinis Reinis piedāvā dziesmu “Šeit nav Amerika”
PUBLICITĀTES FOTO

Latviešu mūziķis un producents Kapteinis Reinis izdevis jaunu dziesmu “Šeit nav Amerika”, kas veltīta latviešiem, kuri, mūziķa vārdiem runājot, par daudz dzīvojot interneta vidē, bezjēdzīgi uzsūkuši pasaules problēmas un cīnās par lietām, ar kurām viņiem nav nekāda sakara.

“Pats esmu saskāries ar šādu domāšanas veidu, kāds ir mūsdienu jauniešiem, un arī ļoti ilgi esmu dzīvojis ASV informatīvajā laukā, aizgūstot idejas, domāšanas veidu un valodu, taču, laikam ejot, esmu sapratis, ka tādā veidā zaudēju savu identitāti, kopējot kaut ko, kas notiek aiz okeāna.

Ļoti daudz laika esmu pavadījis, skatoties dažādus informatīvos “YouTube” video, podkāstus un raidījumus, un uzsūcot angļu valodu. Tas viss reāli ietekmē domāšanu. Ja ilgu laiku koncentrējas uz svešām problēmām, mēs nerisinām savējās. Neviena sveša valsts neatrisinās mūsu problēmas, bet tikai mēs paši,” Skaties.lv norāda mūziķis.

Dziesmas veidošanā lielu lomu spēlēja no ASV aizgūto elementu parodēšana un izsmiešana, iedvesmu ņemot no vietējajām murmuļrepa (angliski Mumble Rap) grupām kā “New Wavy”, “Singapūras Satīns” un citām citām.