Kapteinis Reinis Latvijas simtgadē piedāvā provokatīvu mūzikas video ”Mildas pulss”

0 Komentāru
Kapteinis Reinis Latvijas simtgadē piedāvā provokatīvu mūzikas video ”Mildas pulss”

Mūziķis, komponists un multiinstrumentālists Reinis Kapteinis Latvijas simtgades svinību laikā izdevis jaunu dziesmu – ”Mildas pulss”, kurai tapis provokatīvs videoklips.

Kā portālam Skaties.lv norāda Reinis Kapteinis, viņš uzskata, ka latvieši ir pārāki pār visām citām nācijām. Ar jauno dziesmu viņš aicina latviešus kļūt pašapzinīgiem – apzinoties mūsu potenciālu gan kā indivīdiem, gan kā lielākas ģimenes daļai.

Mūziķis arī uzskata, ka galvenais iemesls Latvijas ķezām patiesībā ir resursu trūkums, kas vēl ilgi apgrūtinās mūsu valsts attīstību, un tieši tāpēc mums ir jāiekaro kosmoss.

Mūzikas klips dziesmai ”Mildas Pulss” vietnē “YouTube” Eiropas Savienības teritorijā ir bloķēts. To iespējams noskatīties šeit!

Kā norāda Reinis Kapteinis, viņš ir arī Kosmisko Resursu Apzināšanās Partijas (KRAPartija) dižbiedrs un iestājas par lielajām pārmaiņām, kas vajadzīgas, lai īstenotu pasaules dominēšanas pasākumus. Viņam, atšķirībā no visiem citiem politiķiem, ir īsta vīzija par Latvijas turpmāko attīstību – Latvija kļūs par pirmo nāciju, kura kolonizēs kosmosu un iegūs milzu bagātības no meteorīdiem un asteroīdiem.

”Zinātnieki ir atklājuši, ka viss zelts uz Zemes ir nācis no komētām un asteroīdiem. Jau šobrīd trūkst reto metālu, kas nepieciešami viedtālruņu un dažādu ikdienā izmantotu elektroierīču izgatavošanā, jo arī šie retie metāli ir nākuši no augšas. Ja valsts kā savu prioritāti izvirzītu zinātni, matemātiku un kosmosa izpēti, tad potenciāls Latvijas turpmākajai attīstībai būtu neierobežots,” pauž mūziķis.

Kosmisko Resursu Apzināšanās Partija aicina pievienoties domubiedrus un kopīgiem spēkiem startēt jau 2022. gada Saeimas vēlēšanās.

Pērn mūziķis ar dziesmu ”Mosties, brāl!” aicināja latviešus atgriezties mājās.

0 Komentāru