Pievarēti 1400 metri! Aija Andrejeva bauda Alpu kalnu varenumu

0 Komentāru
Pievarēti 1400 metri! Aija Andrejeva bauda Alpu kalnu varenumu
INSTAGRAM

Dziedātāja Aija Andrejeva kopā ar draugiem devusies, iekarot Alpus, konkrēti Pic de Bure virsotni. Mūziķe jau atkal pārliecinājusies, ka ir kalnu cilvēks. Ceļojuma mērķis ir jaunu dziesmu radīšana, iedvesmas meklēšana.

Ceļojuma fotogrāfijas Aija publisko sociālajos tīklos, parādot Alpu kalnu skaistumu, kā arī savu izturību, kā nekā dienas laikā pievarēti 17,5 kilometri.

Pastaiga un zupas gatavošana! Andrejeva un Aišpurs pavada dienu mežā

Kāpienu draugu bariņš sākuši 1300 metru augstumā, bet nonākuši 2700 metrus augstu, kopumā pievarot 1400 metrus!

Ne saltais gaiss, svārstīgā temperatūra, ne vēsās vēja brāzmas neatvirzīja dziedātāju no mērķa sasniegšanas. Draugu bariņu vilināja kopīgs mērķis – Pic de Bure virsotne, kā arī apkārt valdošais dabas skaistums.

”Iedomājieties, kādas dziesmas tiks radītas pēc šitāda notikuma? Johaidī, joprojām secinu, ka esmu kalnu cilvēks,” kadrus paraksta Aija.

Ceļotāju sejas rotā smaidi, kā nekā apkārt viņiem nav nekā lieka, tikai dabas varenums, sviestmaizes un draudzība.

”Mūsu galvenais uzdevums šeit ir radīt mūziku, bet sanāk arī pabaudīt vietējo dabu, kultūru un cilvēkus. Esam piedzīvojuši sevi kā ielu mūziķi uz riteņiem, miermīlīgā, absolūti priekpilnā demonstrācijā pret klimata pārmaiņām, arī kā kāzu mūziķi, iepriecinot jauno pāri ar pāris skaistām dziesmām,” laiku Francijā raksturo Aija.

0 Komentāru