Noklausies ”StarFM” DJ sagatavotās dziesmu listes Sadarbībā ar Somersby

0 Komentāru
Noklausies ”StarFM” DJ sagatavotās dziesmu listes

Šī vasara visnotaļ mūs lutina, taču, lai spētu to izbaudīt uz visiem 100, radio ”StarFM” un ”Somersby” piedāvā tev papildināt šīs vasaras sajūtas ar astoņām jestrām dziesmu listēm, kuras veido ne tikai radio DJ, bet arī klausītāji – ”Labākā vasaras mūzika 2021 ar Somersby un StarFm”!

Katrs no ”StraFM” DJ – Baiba Sipeniece-Gavare, Jānis Romanovskis, Māris Grigalis, Maijai Rozīte-Krištopāne, Egons Reiters un Oskars Lepers – ir sagatavojuši savas šīs vasaras labāko dziesmu listes katrs savā tēmā, lai tu varētu izbaudīt ik katru brīdi ar foršu mūziku.

Vienalga, vai dodies pārgājienā, vai brauc ar auto, zvilni saulē malkojot atspirdzinošos ”Somersby” dzērienus, vai tīri māju – ik katram tavam šīs vasaras brīdim un piedzīvojumam piešķir īpašu sajūtu ar īpašu mūziku.

Arī tev, klausoties radio ”StarFM”, ir iespēja piedalīties dziesmu listes veidošanā, iesūtot savu izvēlēto dziesmu, jo viena no astoņām dziesmu listēm būs tieši ”Klausītāju izvēle”.

Atveldzējies ar lieliski piemērotu dzērienu šajās vasaras karstajās dienās un iegriez savu vasaru ar īpašajām ”Somersby” un radio ”StarFM” dziesmu listēm, kā arī piedalies foršā vasaras kampaņā – ”Somersby uzsauc vasaras koncertu”.

Dziesmu listes un vairāk informāciju meklē ŠEIT!

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKO DZĒRIENU PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.

0 Komentāru