Kā atšķirt normālu džeku no ”babņika”? Dziedātājas Lieras Šteinas pieredze

0 Komentāru
Kā atšķirt normālu džeku no ”babņika”? Dziedātājas Lieras Šteinas pieredze
Publicitātes foto

Dziedātāja Liera Šteina šovasar prezentējusi savu pirmo solo albumu ”Между нами лето ” (starp mums vasara), kā arī pabeidza studijas Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, kur maģistratūrā studēja džeza vokālu.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Liera Šteina neslēpj, ka spēj atšķirt normālu džeku no ”’babņika” un uz šiem nepareizajiem džekiem vairāk ”neuzķeras”.

”Uzstāšanās uz skatuves, publiskā dzīve ātri vien mani pārmācīja un lika saprast, kuri puiši vēlas būt ar mani un kuri vēlas tikai pašapliecināties, pavadot laiku ar dziedātāju. Tas nemaz nav tik grūti, ja skaties uz visu reāli, ne ar ”rozā brillēm”,” tā Liera.

Māksliniece stāsta, ka ”babņiki”, pat esot kopā ar sievieti, nespēj valdīt pār sevi un vēro apkārt esošās sievietes un nereti pat nedzird, ka ar viņiem runā.

Tāpat šādi vīrieši ir ļoti ārišķīgi un pievērš ļoti daudz uzmanības savam ārējam veidolam, pavisam noteikti ilgāk pavada laiku pie spoguļa kā dāmas.

”Šādi puiši vienlaikus satiekas ar vairākām meitenēm, un es ieteiktu meitenēm būt uzmanīgām, ja puisis sarunā un pārceļ tikšanās, ja tas kļūst par normu, tātad tu jau paliec neinteresanta. Ja puisim telefonā ir tikai pāris meiteņu numuri un ļoti daudz džeku numuru, tur arī kaut kas nav tīrs un nereti, zem šiem – Kārlis, Jānis, Pēteris slēpjas meitenes,” nosaka Liera.

Esi kopā ar puisi jau ilgu laiku un nepazīsti viņa draugus, vecākus arī tas ir aizdomīgi un var liecināt par to, ka neesi viņam vienīgā.

Kā klasiskāko piemēru tam, kā atšķirt, ”babņikus” Liera nosauc faktu, ka puisis tevi uzrunā par zaķīti, kaķīti, mīļumiņu un nekad nesauc vārdā, tātad viņš nemaz nezin kā tevi sauc.

Pati Liera maz saskārusies ar šādiem ”medniekiem”, jo sliktie zēni nav viņas, iecienītais vīriešu tipāžs, tāpat šādi džeki redz, ka viņa uz visu skatās reāli un iet ar līkumu.

“Par spīti seksīgajam skatuves tēlam, man uzmanību pievērš kautrīgi puiši, pēc kuru attieksmes pret mani redzu, ka viņi vēlas nopietni draudzēties. Reizēm tieši tas mani traucē, bet priecājos, ka atstāju tādu iespaidu, ka vīrieši saprot, nemeklēju vienas nakts, mēneša izklaidi,” priecājas Liera.

0 Komentāru