Justs sievietes sveic ar ritmisku hitu latviešu valodā

0 Komentāru
Justs sievietes sveic ar ritmisku hitu latviešu valodā
Publicitātes foto

Mūziķis Justs īsu brīdi pirms sava debijas albuma izdošanas izdevis jaunu dziesmu ”Uz palodzes”. Skaņdarbs plašākai uzmanībai tiek nodots 8. martā, tādēļ skatuves mākslinieks to velta visām Latvijas sievietēm Starptautiskajā sieviešu dienā.

”Mēneša beigās nāk klajā mans pirmais albums. Mēs ar producentu Makree jau ilgu laiku strādājām pie dziesmas un nevarējām izlemt, kurš būtu īstais brīdis to nodot klausītājiem.

Manuprāt, sieviešu diena nav vienīgā diena, kad savām mīļajām dāmām būtu jādāvina kas jauks un jāsaka komplimenti, tādēļ gribētu, lai šī dziesma klausītājiem skan arī citās gada dienās,” stāsta Justs.

Dziesmas tapusi kopā ar jauno daudzsološo deju mūzikas producentu Makree, kurš nesen prezentējis savu personīgo singlu ”Never Been In Love” kopā ar pazīstamo producentu Secondcity.

”Uz palodzes”

Par albumu un tuvākajiem koncertiem Justs aicina sekot viņa lapā ”Facebook” un ”Instagram”, taču neslēpj, ka klausītājus sagaida atraktīvas deju ballītes jau 23. martā Liepājā, aprīlī Jelgavā, maijā Valmierā un Rīgā.

0 Komentāru