Justs atgriežas ar jaunu dziesmu un video

2 komentāri
Justs atgriežas ar jaunu dziesmu un video
INSTAGRAM

Pēc ilgāka pārtraukuma ar jaunu skaņdarbu sava talanta cienītājus iepriecinājis dziedātājs Justs. Kopā ar mūzikas producentu no Daugavpils tapusi dziesma ”Still Loving You”, kas nu tiek piedāvāta plašākas sabiedrības novērtējumam.

”Dziesmas galvenais vēstījums ir par diviem cilvēkiem, kuri neprātīgi mīl viens otru, neskatoties uz to, ka abi saprot, ka nebūs klasiskais ”ilgi un laimīgi” stāsts. Viņi zina, ka attiecībās viens otru iznīcinās un ka neviens cits viņus nekad nesapratīs,” par dziesmas stāstu saka Justs.

Pēc debijas albuma ”Here I Am” iznākšanas Justs nolēma doties tālākos sava skanējuma meklējumos un iestājās mūzikas producēšanas augstskolā Lielbritānijā. Studējot ”British and Irish Modern Music Institute”, viņš iepazinies ar mūzikas producentu Nikcy Miles no Daugavpils.

”Gribēju iegūt jaunas zināšanas un noteikti nenojautu, ka universitāte mani savedīs kopā ar ļoti talantīgu producentu, kurš arī ir no Latvijas. Izdzirdot dziesmas demo versiju, kas man bija atsūtīta e-pastā kopā ar aicinājumu iedziedāt dziesmas vokālo partiju, nodomāju, kā tā var būt, ka par producentu Nicky Miles vēl neko neesmu dzirdējis?

Dziesmas melodija man tūlīt iespiedās atmiņā, un atlikušo dienu es no tās nespēju izbēgt. Man bija skaidrs, ka dziesma ir jāieraksta,” par sadarbību stāsta dziedātājs Justs.

”Dziesmas pirmā ideja tapa 2018. gada novembrī, kad es kopā ar britu dziesmu autoru Trevisu Jeitsu (Travis Yates) nolēmu uzrakstīt radio stacijām draudzīgu dziesmu, izmantojot man ierastās skaņas un grūvus. Dažu studijas sesiju laikā tapa singla demo versija, bet bija grūti atrast vokālu, kas precīzi atspoguļotu dziesmas sajūtu.

Kad aizrakstīju Justam, nedomāju, ka saņemšu pozitīvu atbildi, bet beigās izrādījās, ka mēs pat studējam vienā universitātē,” par dziesmas tapšanas procesu stāsta Nicky Miles.

”Mūsdienu tendence dziedāt UK-pop stilā šai dziesmai nederētu, tāpēc bija sarežģīti atrast arī sieviešu vokālu. Mēģinot atrast balsi, kas skanētu intīmi un varētu dziedāt gandrīz čukstus, atradu Olgu.

Ceru, ka šī dziesma atradīs gan savus klausītājus radio stacijās, gan pievilinās deju mūzikas industrijas uzmanību Latvijas mūzikas tirgum,” saka dziesmas producents.

Video vari noskatīties šeit!

Nicky Miles ir Daugavpilī dzimis mūzikas producents un dīdžejs, kurš šobrīd mācās Mančestrā, Lielbritānijā. Pēdējo gadu laikā Nicky Miles uzstājies uz vienas skatuves ar tādiem māksliniekiem kā David Guetta, Hardwell, Laidback Luke, kā arī uzstājies festivālos un klubos Šveicē, Marokā, Rumānijā, Austrijā, Lielbritānijā un citur.

Dziesma ”Still Loving You” pieejama visās digitālajās mūzikas platformās.