Justs ar ekscentrisku mūzikas klipu piesaka debijas albumu

Komentāri

Mūziķis Justs, kurš plašāku atpazīstamību iemantoja, pārstāvot Latviju ”Eirovīzijas” dziesmu konkursā 2015. gadā, klausītāju uznamībai nodevis singlu ”Are you there” no sava topošā albuma. Dziesma tapusi sadarbībā ar vienu no daudzsološākajiem elektroniskās mūzikas producentiem DJ Makree, bet ekscentriskā video klipa autors ir režisors Ritvars Bluka.

”Dziesma ”Are you there” uzdod klausītājam šķietami vienkāršu, bet grūti atbildamu jautājumu – vai tu esi šeit?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Manā izpratnē, tas ir jautājums, ko uzdot sev. Ir svarīgi saprast, kas ir tavs stāsts, kas padara tevi par to, kas tu esi. Un par to nav jākaunas,” par savu jaunāko veikumu saka Justs. Viņš ir arī dziesmas autors.

Ar singlu ”Are you there” Justs piesaka savu ilgi gaidīto debijas albumu.

”Jaunais materiāls nedaudz atšķirsies no tā, ko esmu izpildījis iepriekš. Laiks iet uz priekšu un iepriekšējo pieredzi papildina jauni iespaidi. Jaunajā albumā vēlos ielikt vairāk no sevis,” akcentē mūziķis.

Dziesmas video klipa režisors ir Ritvars Bluka, kurš video versijā perfekti uztvēris dziesmas kodu.

”Ar dziesmas videoklipu es un filmēšanas komanda vēlējāmies parādīt to, ka katram mums ir unikāla personība, kuru nedrīkst apspiest mūsdienu sabiedrības radītā šablonu ēna, un tikai tad, kad būsim patiesi pret sevi, mēs spēsim dzīvot nevis izdzīvot,” par video ideju stāsta Justs.

Pirmā publicētā dziesma no debijas albuma ir atbilde visiem tiem faniem, kuri dedzīgi seko Justa muzikālajām gaitām ārpus Latvijas. Tomēr līdz albuma izdošanai pavasarī sekotājus gaida vēl daži pārsteigumi arī latviešu valodā.

Video: Justs – ”Are you there”

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl