”Jūs jau esat zvaigzne!” Dziedātāja Jana Kļaviņa spoži startē Krievijas TV šovā un iekļūst finālā

4 komentāri
”Jūs jau esat zvaigzne!” Dziedātāja Jana Kļaviņa spoži startē Krievijas TV šovā un iekļūst finālā
YOUTUBE

33 gadus jaunā dziedātāja Jana Kļaviņa startējusi Krievijas TV šovā “Ну-ка, все вместе!” un pratusi izcīnīt vietu finālā. Žūrija novērtēja Janas vokālās prasmes, harizmu, enerģētiku un profesionalitāti.

Sevi pierādīt rīdziniece centās ar dziedātājas Lady Gagas dziesmu ”Born this way” un spēja izpelnīties 89 no 100 žūrijas punktiem.

Arī šogad Liene Greifāne būs populāra Krievijas šova žūrijā

Šova vadītājs Nikolajs Baskovs nesaprata, kāpēc Jana atbraukusi uz šovu, jo ir jau zvaigzne. Krievijas estrādes spīdeklis uzteica Janas vokālu, enerģiju un skaistumu.

”Mani ”aiznesa” jūsu enerģijas vilnis. Uzstāšanās bija pasaules mēroga. Esmu bijis Lady Gagas koncertos, jūsu uzstāšanās nebija sliktāka. Viņa vietām nedzied, bet dejo, uzticot dziedāšanu “bekvokālam”, jūs nodziedājāt visu hitu un aktīvi kustējāties. Bravo,” komentē žūrijas priekšsēdētājs Sergejs Lazarevs.

Citi žūrijas locekļi novērtēja mūziķes profesionālismu, to, ka viņa nebija uztraukusies, bet turējusies ļoti pārliecinoši, parādot lielās skatuves līmeni.

Janas izdziedātās augšējās notis atbruņojušas daudzus no 100 žūrijas locekļiem.

Janas 89 punkti uzreiz nenodrošināja iekļūšanu finālā, jo vēl diviem dalībniekiem bija tieši tāds pats punktu skaits, toties dziedātājai Alisai Sovai bija 92 punkti.

Beigu beigās Alisa automātiski iekļuva finālā, bet Jana, Aleksandrs un Angelina sacentās par brīvo fināla vietu.

Kā otro dziesmu Jana izpildīja Ani Lorakas hitu “Спроси мое сердце”, emocionālais dziedājums palīdzēja nopelnīt 96 punktus, apsteidzot tuvāko konkurentu Aleksandru par 12 punktiem.

Jau pēc nedēļas TV ekrānos varēs vērot šova fināla raidījumu un turēt īkšķus par Janu.

Apsveicam rīdzinieci ar panākumiem kaimiņzemē!