Jenny May par skolu: Pirmajās stundās nesapratu, ko skolotāja runā, tik ļoti nāca miegs

0 Komentāru
Jenny May par skolu: Pirmajās stundās nesapratu, ko skolotāja runā, tik ļoti nāca miegs
Publicitātes foto

Jau pagājis teju mēnesis, kopš bērniem sākusies skola. Arī dziedātājas Jenny May meitiņa Sāra atsākusi skolas gaitas un iet otrajā klasītē. Pirmās skolas dienas radīja sajūsmu, bet pēc tam sajūsma noplakusi, jo zudusi iespēja izgulēties.

Dziedātāja Jenny May stāsta, ka Sāra skolu gaidījusi jau vasaras vidū, jo brīvdienu rutīna viņu sāka nogurdināt.

Par to māksliniece bija pārsteigta, jo vasarā var kārtīgi izgulēties un pūcēm ir ļoti svarīgi gulēt. Par pūci Jenny May sauc gan savu meitu, gan sevi.

Arī izklaides vasarā organizētas, nav bijusi garlaicība, bet meita sailgojusies pēc skolas draugiem un gaidījusi skolu.

”Septembra sākumā meita devās uz otro klasi. Apņēmība nedaudz noplaka trešajā skolas dienā, kad sākās grūtības ar piecelšanos. Arī es pati bērnībā ar degsmi gaidīju pirmo septembri, vienmēr bija patīkams satraukums un liela apņemšanās,” sarunā ar portālu Skaties.lv atklāj Jenny May.

Foto: Personīgais arhīvs

Kā mīļākos meitas mācību priekšmetus lepnā māmiņa nosauc zīmēšanu, mājturību, solfedžo un ētiku.

Pagaidām Sāra cītīgi mājas darbus pilda pati un reti lūdz mammas palīdzību. Par ko dziedātāja priecājas, jo meita pati tiek galā ar grūtībām un spēj atrast risinājumus.

”Ja salīdzinām skolas sistēmas toreiz un tagad, tad jāsaka, ka ir nedaudz atšķirības. Bērni ir brīvāki, radošāki, skolotāji ļauj vairāk izpausties un tik ļoti neapslāpē kā agrāk. Pie plusiem varu minēt arī plašo papildu pulciņu klāstu. Man tādas iespējas agrāk nebija,” tā Jenny May.

Runājot par mūsdienu skolu sistēmu, mūziķe labprāt mainītu agro celšanos uz vēlāku laiku. Viņas ģimenē ir būtiski labi izgulēties, bet agrā celšanās laupa šo iespēju.

Foto: Personīgais arhīvs

”Atceros savas skolas gaitas, kad pirmajās stundās vispār nesapratu, ko skolotāja runā, tik ļoti nāca miegs,” nobeidz Jenny May.

Salīdzinot Jenny May un meitiņas pirmās klases fotogrāfijas, redzams, cik līdzīgas ir māte un meita!

0 Komentāru