Jaunu singlu izdevusi dziedātāja Dārta Stepanova

0 Komentāru

Dziedātāja Dārta Stepanova klausītāju vērtējumam nodevusi jaunu dziesmu ”Brīnumzeme”. Mūziku tai sacerējis Valters Pūce, bet vārdus – Patrisha. Šis ir otrais singls, kas tapis sadarbībā ar Valteru Pūci un ir kā turpinājums vasaras radiohitam ”Tālāk jāiet”.

Dziesmas ”Brīnumzeme” ierakstā piedalījās vijolnieks Aleksejs Bahirs, taustiņinstrumentālists Dainis Tenis, basģitārists Edvīns Ozols, bundzinieks un elektronisko instrumentu pārzinātājs Artūrs Jermaks, ķeltu arfas spēlētāja Ilze Grunte un kontrabasiste Alise Broka.

”Šāds mūziķu sastāvs ar izcilu spēlētprasmi jauno dziesmu padarījis īpaši maģisku un piesātinātu,” saka Valters Pūce, kurš sadarbībā ar Arturu Jermaku ir arī singla producents. ”Rakstot mūziku ”Brīnumzemei”, popmūzikas žanrā vēlējos iekļaut arī orķestrālu skanējumu.”

”Jau izdzirdot Valtera sarakstīto mūziku bez dziesmas teksta, man uzreiz kļuva skaidrs, ka tā ir par sapņiem,” turpina Dārta. ”Ar Patrishu ātri nonācām pie idejas, ko vēlamies ar šo dziesmu pateikt – dzīvē ne vienmēr viss notiek tā, kā iecerēts, un tādos brīžos mēdzu patverties savos sapņos, jo tajos jūtos droši un pārliecināti. Šī ir dziesma par manām dziļākajām sajūtām.”

”Patiešām priecājos, ka man izveidojusies ļoti veiksmīga sadarbība ar grupu ”DaGamba”, un ir liels gandarījums, ka Valters Pūce kā līdzautoru Dārtas jaunajam singlam arī šoreiz izvēlējās tieši mani,” stāsta Patrisha. ”Tādējādi jūtos novērtēta kā jaunais mākslinieks, un tas dod lielāku pārliecību par to, ko daru, kā arī liek iziet no komforta zonas, rakstot dziesmas tekstu citam izpildītājam.”

”Biju atpūtā Turcijā, sauļojos, kad Valters man uzrakstīja ziņu, ka diezgan steidzami vajadzīgs teksts jaunai Dārtas dziesmai,” viņa turpina. ”Sapratu, ka tieši tobrīd varu ķerties tam klāt, kā rezultātā teksts tapa stundas laikā, sauļojoties pludmalē! Protams, pirms tam aprunājos ar pašu Dārtu, lai uzzinātu viņas emocijas un pārdomas. Ir liels prieks redzēt, cik strauji Dārta attīstās un aug kā dziedātāja, savukārt man tā ir vēl viena iespēja augt arī pašai un pierādīt sevi.”

Dziedātāja Dārta Stepanova uz skatuves ir jau vairāk nekā desmit gadus. Viņa ieguvusi Latvijas Mūzikas ierakstu gada apbalvojumu ”Zelta Mikrofons” un vēl citas vērā ņemamas atzinības kā Latvijā, tā ārvalstīs. Līdz šim sadarbojusies ar tādiem māksliniekiem kā grupa ”Menuets”, Marts Kristiāns Kalniņš, Karīna Tatarinova, Agnese Rakovska, Jānis Aišpurs, grupa ”DaGamba” un citiem.

Jaunais singls tapis divās studijās – ”Auss” un ”Marana Productions”. Tam radīts arī lirikas videoklips. Dziesmas pēcapstrāde veikta Somijā. Miksu veidojis Jesse Vainio, bet māsterversiju – Svante Forsbäck. Jaunais singls ”Brīnumzeme” noklausāms lielākajos mūzikas straumēšanas servisos un dzirdams populārākajās Latvijas radiostacijās.

0 Komentāru