Jaunās Bonda filmas tituldziesmu izpildīs uzlecošā zvaigzne Billija Ailiša

0 Komentāru
Jaunās Bonda filmas tituldziesmu izpildīs uzlecošā zvaigzne Billija Ailiša
AP/SCANPIX

18 gadus vecā amerikāņu popmūziķe Billija Ailiša apstiprināta par jaunās Džeimsa Bonda filmas “No Time to Die” (“Nav laika mirt”) tituldziesmas izpildītāju, kļūstot par jaunāko mākslinieci, kurai uzticēts to paveikt,” raksta BBC.

Kā pavēstījusi jaunā izpildītāja Billija Ailiša, viņai šis ir liels gods. “”Džeimss Bonds” ir labākā filma, kas jebkad radīta. Es joprojām esmu šokā,” par piedāvājumu ierakstīt filmas tituldziesmu sacījusi jaunā popzvaigzne.

Filmas veidotāji atklājuši, ka Billija Ailiša vēl nepubliskoto kompozīciju sarakstījusi kopā ar savu brāli, dziedātāju un komponistu Finiesu O’Konelu.

Abas iepriekšējās Bonda filmu muzikālās tēmas – britu dziedātājas Adeles “Skyfall” un britu mūziķa Sema Smita “Writing’s On The Wall” (no filmas “Spectre”) – tika novērtētas ar “Oskara” balvu.

Bonda filmas tituldziesma ierasti tiek izlaista apmēram mēnesi pirms filmas pirmizrādes. “No Time to Die” uz ekrāniem iznāks 3. aprīlī.

Jau ziņots, ka šīs būs bondiādes pēdējā daļa, kurā galveno – Džeimsa Bonda – lomu atveidos britu aktieris Daniels Kreigs.

Filmas treileris

0 Komentāru